LGBT propagandası yasaklanmalıdır

“Aile, toplumun, doğal ve temel unsurudur, toplum ve devlet tarafından korunma hakkına sahiptir.’’ İbrahim Selamet, Büyük Aile Buluşması öncesinde konunun önemine binaen yazdı.

LGBT propagandası yasaklanmalıdır

Değerli Okurlar

Büyük Aile Platformu tarafından mail adresime gönderilen önemli bir duyuruyu sizlerle paylaşmak, bilginize arz etmek istiyorum.

Çocuklarımız, Ailemiz ve İnsanlık için “LGBT PROPAGANDASI YASAKLANMALIDIR” başlıklı büyük aile buluşması 17 Eylül 2023 Cumartesi günü Saat: 15:00’te, İstanbul/ Fatih Anıt Parkı- Saraçhane’de yapılacak.

Allah’ın lanetlediği LGBT sapkınlığını ülkemizde meşrulaştırmaya çalışan şeytanın askeri olmuş sapkın odaklara karşı, Müslüman Türk Milleti gereken cevabı vermeye hazırlanıyor. Aile yürüyüşüne katılmak isteyenler www.buyukaileplatformu.org adresinden ayrıntılı bilgilere ulaşabilir.

Hiçbir ahlaki sınır tanımayan “uluslararası sapkın tehlike, LGBT” Müslüman Türk neslini ve İslam Ümmetini açıkça tehdit etmeye başladı. Ülkemizde yayılmak isteyen sapkın yapılanmaya karşı sivil direniş başlatan isimlerden biri Yeni Şafak Gazetesi köşe yazarı Ersin Çelik.

LGBT lobisinin medya gücüne karşı Müslüman duruşunu temsil eden Ersin Çelik ve diğer kardeşlerimizden Allah razı olsun.

“Cinsel   tercih”    adı   altında    bırakın   insanı,   hayvanların    dahi işlemediği bir melaneti, demokratik özgürlük yaftasıyla normalmiş gibi “algı dayatması” yöneten LGBT sapkınlarının ataları, putperest ve inkârcı “ Sodom ve Gomore” halkıydı. Hz. Lût’un (a.s.) uyardığı kavmin helak olma sebebi “eşcinsel” olmalarıydı.

“Lût’u da (peygamber gönderdik). Kavmine dedi ki: Sizden önceki topluluklardan hiçbirinin (bu ölçüde) yapmadığı iğrençliği mi işliyorsunuz! Kadınları bırakıp da cinsel tatmin için erkeklere yanaşıyorsunuz. Doğrusu siz taşkınlık eden bir topluluksunuz.” (Araf Sûresi, 80-81)

“Lût kavmi de peygamberleri yalancılıkla suçladı. Kardeşleri Lût onlara şöyle demişti: ‘Allah’a karşı gelmekten sakınmaz mısınız? Bilin ki ben, size gönderilmiş güvenilir bir elçiyim.’ Artık Allah’a karşı gelmekten sakının ve bana itaat edin. Bunun için sizden karşılık beklemiyorum. Benim ecrimi vermek yalnız âlemlerin Rabbine aittir. Rabbinizin sizler için yarattığı eşlerinizi bırakıp da insanlar arasından erkeklerle mi beraber oluyorsunuz? Doğrusu siz haddini aşan bir kavimsiniz! ‘Ey Lût!’ dediler, ‘Bu tutumundan vazgeçmezsen iyi bil ki sen de kovulacaksın!’ Lût, ‘Doğrusu ben bu yaptığınızdan dolayı sizden nefret ediyorum’ dedi. ‘Rabbim! Beni ve ailemi, bunların yapmakta olduklarının vebalinden kurtar’ diye dua etti. Bunun üzerine geride kalanlar arasındaki yaşlı kadın müstesna, onu ve bütün ailesini kurtardık. Sonra diğerlerini helak ettik. Üzerlerine de görülmemiş bir yağmur yağdırdık, sonunda önceden uyarılmış olanların yağmuru korkunç oldu. Elbet bunda büyük bir ibret vardır; fakat çokları iman etmezler. Şüphesiz Rabbin, işte O, mutlak güç ve engin merhamet sahibidir.” (Şuara Sûresi, 160-175)

***

Büyük Aile Platformu, temel ortak değerlerimiz üzerinden yerinde bir hatırlatma yapıyor.

“Din, dil, ırk, mezhep, siyasi görüş, yaşam tarzı, ideoloji fark etmeksizin hangi coğrafya veya bölgede yaşarsak yaşayalım, içinde bulunduğumuz toplumu ayakta tutan temel öge ailedir… Bu evrensel kabule rağmen, insanlık tarihi boyunca ailenin bu denli hedef alındığı ve tehdit edildiği bir dönem hiç yaşanmamıştır. Küresel lobiler ve emperyalist güçler, bireyi içinde bulunduğu toplumun tüm gelenek ve medeniyet değerlerinden koparmaktadır. Medya, sanat, spor, siyaset, akademia, sağlık, dijital platformlar, uluslararası kuruluşlar ve iş dünyası gibi birçok alan istismar edilmektedir. Bu doğrultuda, insanları; kimliksiz, şahsiyetsiz, cinsiyetsiz, mülkiyetsiz, milliyetsiz, hedonist bireylere dönüştürecek ifsat projeleri yürütülmektedir. Bu projeler, hız ve haz odaklı dijital çağın da etkisiyle tüm dünyaya sirayet etmekte, propaganda ve dayatma araçlarıyla insanlığın varoluşunu tehdit etmektedir.

“Aile, toplumun, doğal ve temel unsurudur, toplum ve devlet tarafından korunma hakkına sahiptir.’’

Türkiye, Batı’nın dayattığı “gayri ahlaki” tüm kanunları parçalayıp çöpe atmalıdır. Her türlü LGBT propagandası acilen anayasal düzeyde yasaklanmalıdır. Cumhur İttifakı’na oy veren seçmenlerin beklentisi budur.

YORUM EKLE