Oppenheimer 3 haftada bir milyonu aşkın seyirciye ulaştı

Oppenheimer 3 haftada bir milyonu aşkın seyirciye ulaştı Amerikalı fizikçi Julius Robert Oppenheimer'ın hayatına odaklanan "Oppenheimer" filmi, vizyona girdiği üçüncü hafta, 1 milyon 175 bin 698 seyirciye ulaştı.

Oppenheimer 3 haftada bir milyonu aşkın seyirciye ulaştı

ox Office Türkiye'den derlenen bilgilere göre, en çok izlenen filmler arasına giren yapımda, Cillian Murphy, Robert Downey Jr. ve Matt Damon rol aldı.

Film, 181 dakikalık uzunluğuyla Christopher Nolan'ın şimdiye kadar çektiği en uzun yapım olarak vizyonda yerini aldı. Yapım, nükleer bir silah geliştiren Oppenheimer'ın, silahın Hiroşima ve Nagazaki'de kullanılacağını öğrendiğinde projeden uzaklaşmasını ve daha sonra ABD'de hedef haline gelmesini anlatıyor.

"John Wick: Chapter 4" bir milyon seyirciyi geçti

Büyük suç örgütünü yenmeye çalışırken yeni bir düşmanla yüzleşmek zorunda olan John Wick’in hikayesini işleyen "John Wick: Chapter 4"ü ise 1 milyon 46 bin 843 kişi izledi. Chad Stahelski'nin yönetmen koltuğuna oturduğu filmin başrollerinde Keanu Reeves, Donnie Yen ve Bill Skarsgard oynadı.

"Görevimiz Tehlike" serisinin 7. filmi olan "Mission Impossible: Ölümcül Hesaplaşma-Birinci Bölüm", vizyondaki 4. haftasında 262 bin 432 seyirciye ulaştı.

Tom Cruise'ın bir kez daha ajan Ethan Hunt olarak izleyici karşısına çıktığı yapım, Hunt ile birlikte çalıştığı IMF ekibinin maceralarını ele alıyor.

İlki 2018'de gösterime giren ve gişe rekorları kıran "The Meg"in devam filmi "Meg 2: Çukur" ise vizyondaki ilk haftasında 87 bin kişiyle buluştu.

Korku, gerilim ve aksiyonu bir araya getiren yapım, tarih öncesi köpek balığı Meg'lere karşı mücadele eden bir araştırma ekibinin hikayesini anlatıyor.

İki haftadır vizyonda olan TRT ortak yapımı "Bulmaca Kulesi 2: Eve Dönüş"ü 73 bin 430 kişi, "Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası" filmini ise ilk haftasında 32 bin 571 kişi izledi.

YORUM EKLE