Dünyanın en önemli yayınevlerinden Peter Lang, Murat Ülker'in kitabını bastı

Dünyanın en önemli akademik yayınevlerinden biri Murat Ülker'in kitabını bastı. Yıldız Holding onursal başkanı Murat Ülker'in 'Leadership in a Time of Crisis' adlı kitabı, sosyal bilimler alanında dünyanın en önemli ve saygın akademik yayınevlerinden olan Peter Lang tarafından basıldı ve piyasaya sürüldü.

Dünyanın en önemli yayınevlerinden Peter Lang, Murat Ülker'in kitabını bastı

Yıldız Holding onursal başkanı Murat Ülker'in yazdığı "Leadership in a Time of Crisis / Kriz Zamanında Liderlik" adlı kitabı, sosyal bilimler alanında dünyanın en önemli yayınevlerinden biri kabul edilen Peter Lang tarafından basıldı. 384 sayfalık kitap geçen hafta satışa çıktı.

Türkçe olarak da yayınlanmış, Ali Atıf Bir'in editörlüğünü yaptığı kitap, Yıldız Holding'in görece kısa sürede küresel bir şirkete dönüşmesinin hikayesini anlatıyor.

Kitabı yayınlayan Peter Lang yayınevi, 1970 yılında Almanya'nın Frankfurt kentinde kurulmuş. Bünyesinde hepsi de sosyal bilimlerin çeşitli alanlarında uzmanlaşmış 23 bilimsel dergiyi bulunduran yayınevi, Amerika'daki uzantısıyla birlikte bu alandaki dünyanın en saygın yayınevlerinden biri kabul ediliyor.

Peter Lang, her yıl 1800'den fazla akademik kitap yayınlıyor, yayınevinin koleksiyonunda 55.000'den fazla kitap var.

YORUM EKLE