Avrupa'da ayrılma eğilimleri konuşulacak

18. DÜBAM Yuvarlak Masa Toplantısı 18 Ekim Cumartesi günü Bahçelievler Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek..

Avrupa'da ayrılma eğilimleri konuşulacak

DÜBAM Yuvarlak Masa Toplantıları halka açılıyor.

Dunyabulteni.net haber-analiz sitesi bünyesinde gerçekleştirilen Yuvarlak Masa Toplantıları, bundan önce kamerayla görsel kayda alınıp Dünya Bülteni internet sitesinde metin ve video olarak yayınlanıyordu. DÜBAM Yuvarlak Masa Toplantıları artık Ekim ayından itibaren artık halka açık olarak gerçekleştirilecek.

Bahçelievler Belediyesi Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan toplantılar izleyicilerin toplantıya katılımına ve konuşmacılara soru yöneltmelerine de imkan tanıyacak.

Avrupa’da İskoçya örneğinde ayrılma eğilimlerinin ve bunun tarihsel kökenlerinin tartışılacağı 18. DÜBAM Yuvarlak Masa Toplantısı 18 Ekim Cumartesi günü, 14.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Konuşmacılar: Doç. Dr. Rıdvan Şentürk (İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi), Prof. Dr. Ferhat Kentel (İstanbul Şehir Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi) ve Yrd. Doç. Dr. Edip Asaf Bekaroğlu (İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi).

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi adres: Siyavuş Paşa Mah., Barbaros Cd., No:5, Siyavuşpaşa – Bahçelievler / İstanbul

Yayın Tarihi: 15 Ekim 2014 Çarşamba 17:50 Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2014, 17:48
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner26