Dünyabizim Artık Bilimevi Çatısı Altında

Dünyabizim ve kardeş siteleri Dünyabülteni ve Worldbulletin, bünyesinde Risale/Gökkubbe/Görüş kitap dizileri ve Kitabın Ortası/ Bilimevi Dış Politika/ Bilimevi İktisat/ Bilimevi Kadın dergileri bulunan Bilimevi Yayıncılık tarafından devralındı. Bu sürece ve yeni döneme ilişkin yeni genel yayın yönetmenimiz Fatma Kandemir bir selamlama yazısı kaleme aldı.

Dünyabizim Artık Bilimevi Çatısı Altında

Merhaba

Sizlerin çok yakından takip ettiği http://www.dunyabulteni.net; http://www.dunyabizim.com/; http://www.worldbulletin.net/  sitelerimizde görev değişikliği sonrasında sizlerle beraberiz.

10 yıldır idealist milli bir duruş içinde bir araya gelen, ülkemizin münevver ve sorumlu insanlarının başlattığı bu siteler, süreç içerisinde yüzlerce aydının katılımı ile günlük olaylara dahi kalıcı yorumları ile katkıda bulundu.

Çok kıymetli, rahmetli Akif Emre Bey’in ardından, projenin başından itibaren yer alan Erhan Erken Bey’den bayrağı devralıyoruz. Yeni dönemde, sitelerimizde kuruluş çizgisini ve hedefini korurken, doğruların daha geniş çevrelere ulaşması için gayret edeceğiz.

Bizler Bilimevi Yayıncılık A.Ş olarak;

Yayın gruplarımız olan Risale/Gökkubbe/Görüş kitap dizileri ve Kitabın Ortası/Bilimevi Dış Politika/Bilimevi İktisat/Bilimevi Kadın dergilerimizin yanı sıra grubumuzda yer alan http://www.bilimevi.com.tr/; https://www.ktpkitabevi.com/; https://www.gaste24.com/; http://www.kitabinortasi.com/; http://www.bdispolitika.com/ ; http://www.bilimevikadin.com/ sitelerimiz ile de sizlerle daha yakın olmaya çalışacağız.

Umarız ki doğrularımızda bizi yüreklendirir; hataya düşersek bizi ikaz edersiniz…

Allaha emanet olun.

Fatma Kandemir

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2018, 09:55
banner12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet aktaş
Mehmet aktaş - 1 yıl Önce

Devraldığınız sitelerin tutkulu takipçilerindendim. Adı geçen sitelerin dün itibariyle el değiştirdiğini öğrendiğimde çok üzülmüştüm; hatta Erhan Bey'i arayıp burukluğumu kendisiyle paylaşmıştım. Sağolsun kendisi aynı ekiple yola devam edileceği müjdesini verince az da olsa yüreğime su serpilmiş oldu.Size başarılar diliyorum Sevgili Kardeşim. Rabbim sizinle olsun.

banner19

banner13