Dünyabizim Artık Bilimevi Çatısı Altında

Dünyabizim ve kardeş siteleri Dünyabülteni ve Worldbulletin, bünyesinde Risale/Gökkubbe/Görüş kitap dizileri ve Kitabın Ortası/ Bilimevi Dış Politika/ Bilimevi İktisat/ Bilimevi Kadın dergileri bulunan Bilimevi Yayıncılık tarafından devralındı. Bu sürece ve yeni döneme ilişkin yeni genel yayın yönetmenimiz Fatma Kandemir bir selamlama yazısı kaleme aldı.

Dünyabizim Artık Bilimevi Çatısı Altında

Merhaba

Çok yakından takip ettiğiniz //www.dunyabulteni.net; //www.dunyabizim.com/; //www.worldbulletin.net/ sitelerimizde görev değişikliği sonrasında sizlerle beraberiz.

10 yıl önce idealist ve milli bir duruş çerçevesinde bir araya gelen, ülkemizin münevver ve sorumluluk sahibi insanlarının başlattığı bu siteler, süreç içerisinde yüzlerce aydının katılımı ile günlük olaylara dahi kalıcı yorumları ile katkıda bulundu.

Rahmetli Akif Emre Bey’in ardından, projenin başından itibaren içerisinde yer alan Erhan Erken Bey’den bayrağı devralıyoruz. Yeni dönemde, sitelerimizde kuruluş çizgisini ve hedeflerini korurken doğruların daha geniş çevrelere ulaşması için gayret edeceğiz.

Bilimevi Yayıncılık A.Ş bünyesinde yer alan yayın markalarımız ve sitelerimizi ayrıca sizlerle paylaşmak isterim.

Yayın Gruplarımız:

  • Risale Yayınları
  • Gökkubbe Yayınları
  • Görüş Yayınları
  • Fidan Çocuk

Dergilerimiz:

  • Kitabın Ortası
  • Bilimevi Dış Politika
  • Bilimevi İktisat
  • Bilimevi Kadın

Sitelerimiz:

Umarız ki doğrularımızda bizi yüreklendirir; hataya düşersek ikaz edersiniz…

Allaha emanet olun.

Fatma Kandemir

Yayın Tarihi: 21 Şubat 2018 Çarşamba 11:35 Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2020, 12:51
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet aktaş
Mehmet aktaş - 4 yıl Önce

Devraldığınız sitelerin tutkulu takipçilerindendim. Adı geçen sitelerin dün itibariyle el değiştirdiğini öğrendiğimde çok üzülmüştüm; hatta Erhan Bey'i arayıp burukluğumu kendisiyle paylaşmıştım. Sağolsun kendisi aynı ekiple yola devam edileceği müjdesini verince az da olsa yüreğime su serpilmiş oldu.Size başarılar diliyorum Sevgili Kardeşim. Rabbim sizinle olsun.

banner26