İslami Gençlik Hareketlerinin Bugünü (Video Röportaj)

Dünya Bizim olarak atıldığımız video habercilik macerasını alanında ilk olacak bir yayın dizisiyle zenginleştirmek istedik: İslami Gençlik Hareketlerinin Bugünü... İlk yayınımızda, Boğaziçi İslami Araştırmalar Kulübü'nü (BİSAK) temsilen Mustafa Runyun ve İTÜ Beyan'ı temsilen Erkam Beyazyüz'ü konuk ettik.

İslami Gençlik Hareketlerinin Bugünü (Video Röportaj)

Dünya Bizim olarak atıldığımız video habercilik macerasını, alanında ilk olacak bir yayın dizisiyle zenginleştirmek istedik: İslami Gençlik Hareketlerinin Bugünü.

STK, üniversite kulübü, yayıncılık, cemaat ve tebliğ çalışmaları gibi birçok alanda; çok farklı fikir ve eylem yelpazesinde faaliyet gösteren onlarca gençlik oluşumunu tanımak, seslerini duyurmak; akabinde de "bizim camianın gençlerinin gündemi ne?" sorusuna bir yanıt almak ve tarihe arşiv tadında bir kayıt düşmek amacındayız.

Her yayında iki hareket temsilcisine yer vereceğiz. Onlarla doğrudan ilgilendiğimiz noktalara temas eden, yalın sohbetler gerçekleştirip izleyiciyi sıkmayan yayınlar yapacağımıza inanıyoruz.

İlk yayınımızda, Boğaziçi Üniversitesi'ndeki Boğaziçi İslami Araştırmalar Kulübü'nü (BİSAK) temsilen Mustafa Runyun ve İstanbul Teknik Üniversitesindeki İTÜ Beyan'ı (İTÜ Tevhid ve Adalet Topluluğu'nun da bileşeni) temsilen Erkam Beyazyüz'ü konuk ettik. 

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2016, 15:16
YORUM EKLE

banner19

banner13