Okur Kitaplığından neler çıkacak?

Ünsal Ünlü'ye Okur Kitaplığı neler yayınlamayı planlıyor diye sorduk..

Okur Kitaplığından neler çıkacak?

11813Beklenen kitaplar

Okur Kitaplığı Ümit Aktaş'ın ve Ünsal Ünlü'nün birer eseri ile yayın hayatına atıldı. Başka neler basacaksınız diye Ünsal Ünlü Beye sorduk. Şu yazar ve eserleri haber verdi Ünsal Bey: 

11814“Ümit Aktaş’ın şiir kitabı ‘Şehri Terketmeden Önce’, Yılmaz Yılmaz’ın öykü kitabı ‘Salîk Yola Düşünce’, Kamil Yıldız’ın ‘Her Şey Hakkında Bir Öykü’ ve yine Ümit Aktaş’ın düşünce ağırlıklı kitabı ‘İnsan ve İslam’ Mart ve Nisan ayı içerisinde yayınlayacağımız kitaplar arasında. Bu kitaplar şu an tasarım aşamasındalar. Bunun dışında yaz öncesi yayınlayacağımız ve hazırlığı devam eden 8 kitap daha var. Bunları da zamanı geldiğinde duyuracağız."

 

Ümit Aktaş’ın yeni ve eski tüm kitaplarının Okur Kitaplığı’ndan yayınlanacağını da bir daha hatırlatayım.

 

 

Özlem Torun müjdeledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa emin coşkun
mustafa emin coşkun - 13 yıl Önce

arkadaşım Yılmaz'ın yeni kitabının hayırlı olmasını diliyorum.
selamlar.

OSMAN NURİ HOŞDOĞDU
OSMAN NURİ HOŞDOĞDU - 13 yıl Önce

GÜNÜMÜZ TÜRKİYESİ OKUMADIĞI GİBİ YAZARINA DA DEĞER VERMİYOR MAALESEF. YAYINEVİİNİZİN ÖZELLİKLE DE GENÇ DİMAĞ VE KALEMLERİ KEŞFETMESİ GELECEK ADINA BENİ ÜMİTLENDİRDİ. RAB TEALA YOLUNDA YÜRÜME AZMİNDE OLANA MUİN OLSUN. DAHA NİCE GÜZEL VE YÜMÜNLÜ ÇALIŞMALAR DİLEĞİYLE..

hocam
hocam - 13 yıl Önce

yılmaz yılmaz bey kendisi benim ilkokuldan hocam olur..yaşattığı acı günlerle hafızamın derin noktalarına kazınmış olsa da :) içimdeki edebiyat sevgisinin temelini atan insandır kim bilir..burda bu vesile ile gördüm..çok sevindim..sevgili öğrencilerinden biri..tebrikler hocam..

nesim ceylan
nesim ceylan - 13 yıl Önce

tebrikler. kamil yıldız'ın öykü kitabını merakla bekliyoruz.

Hayırlı olsun!
Hayırlı olsun! - 13 yıl Önce

Nitelikli bir yayınevinin haberini aldığımızdan beri mutluyuz. Ümit Aktaş, Ünsal Ünlü, Yılmaz Yılmaz, Kamil Yıldız ve diğerleri... İnşallah bu başlangıç nitelikli örnek ve yayınlarla devam eder.

müslüm çelik
müslüm çelik - 13 yıl Önce

şiirlerini dergah'a okudugum ünsal ünlü'nün ilk şiir kitabı da okur kitaplığı'ndan çıkmış. hayırlı olsun. diğer kitapları da heyecanla bekliyoruz.
tebrikler...

adem kılıç
adem kılıç - 13 yıl Önce

Kamil yıldız'ın bu çalışmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.Başarılı bir çalışma olacağını düşünüğüm için şimdiden kutluyorum.

CAN
CAN - 13 yıl Önce

Dergah'taki yazılarından takip ettiğim Kamil YILDIZ'ın öykülerinde KAFKA söyleminin günümüz öykücülüğünü bulacağız