İçindeki İsrail aşkı bambaşka!

Yıllardır Doğan medyası yayın ilkleri doğrultusunda bize standartlarını gösteriyor..

İçindeki İsrail aşkı bambaşka!

Doğan medyası kimin sözcülüğünü yapıyor?

Yıllardır Doğan medyası yayın ilkleri doğrultusunda bize standartlarını gösteriyor: Yahudi’ye hoş görü, Müslüman’a kin.Doğan Medyası

Sadece birkaç örneği hatırlayalım; Namaz kılan öğrencileri şeytan ayini düzenleyen satanistler gibi manşetlere taşımıştı.

Irak’ın Süleymaniye uçağının pilotu Atatürk Havalimanı’nda namaz kıldığı için dinamit lokumlarını beline saran canlı bomba gibi lanse edilmişti.

Cuma namazı için camiye giden öğrenciler küçük yaşta alkollü eğlenceye katılan uyuşturucu müptelaları gibi ekranda “deşifre” edilmişlerdi.

Hâlbuki aynı medya çok defaları hava alanlarında ibadet eden Ortodoks Yahudileri hoşgörü ve kardeşlik maskeli sunumlar eşliğinde yayınlıyordu.

Yine aynı medya başörtülü öğrencileri 17.y.y.’daki gizli mason örgütü üyeleri gibi muammalı ama buram buram terör ve bölücülük kokan bir kisveyle basında servis ediyordu.

İsrail Medyası Kadar KızdılarAynı medya sayesinde; İngiltere’de yaşayan, pek modern bir dünya görüşüne sahip olan bir ergen gencinden yahutta cinsi sapkınlıkları olan iyi örnek sınıfında bulunmayan bir Amerikalıdan bile daha çok baldır/bacak/göğüs görüntüleri görüyor: Türk okurları ve izleyicileri.

Filistin'de okullar bombalanırken tüm dünya internet medyası bunu manşetlerine an be an taşırken yine aynı medya değil miydi günün ülkesi olarak durduk yere İsrail'i manşetine taşıyıp turistik amaçlı olarak tanıtan? Hiç Filistin'den bahsetmeyen?

Aynı medya sözüm ona "kaynak çevirisi" yapıp muasır yayıncılık anlayışıyla: peygamberimiz Hz. Muhammed’e dil uzatabiliyor, kitabımız Kur’an’ı Kerim’i tahrif edebiliyor. Batı ülkelerinin ulusal medyalarının yapmadığını ve yapamadığını yapacak kadar ileri bir Doğan medyasına sahibiz.

Doğan MedyasıO kadar ki:

Yardım gemilerine yapılan “saldırı”yı Avrupa medyası insanlık dışı olarak verdikçe, buna “saldırı” dedikçe, bazı Avrupalı yayın organları “apaçık terörizm” dedikçe bizim Doğan medyası sadece İsrail medyasının kullandığı tabiri kullanıyor: “operasyon” diyor.

Şimdi soruyorum: Türkiye Cumhuriyeti toprakları içinde yer alan; bu ülkenin insanlarından para kazanan ve bu ülkenin insanlarına hizmet (!) eden Doğan medyası kimin sesi?

 

 

 

Kerem Abadi “lanet olsun” tümcesinin daimi adresini buldu

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2010, 16:25
banner12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Didem Erkılıç
Didem Erkılıç - 9 yıl Önce

Kimin sesi olacak ortağı olan yahudi firmasının dolayısıyla yahudi devleti(?)nin sesi. Neden hayret ediyorsunuz ki???

İbrahim Yılmaz
İbrahim Yılmaz - 9 yıl Önce

Travesti gerçek kadından daha süslü giyinir, sahte taşlar gerçek taşlardan daha çok parlar, puta tapanlar putu yapanlardan daha ileri giderler, bu nedenle Batılıların bile yapamadığını veya yapmadığını bizim malum medyamız yapar.

Gülnihal Bimahal
Gülnihal Bimahal - 9 yıl Önce

Vurdumduymaz cahil köylüyü oynuyor. İsrail'den çok büyük paralar almasa neden bu kadar "odun" olsun ki? Severim işini bileni.

İSYAN
İSYAN - 9 yıl Önce

İSRAİL VEYANDAŞLARI KÖPEKLİK BAŞKA BİŞEY DEĞİL

cühela
cühela - 9 yıl Önce

axel springer (soyad yanlış olabilir) ; aydın doğan tirajını %60 kaybedince almanya'da faaliyet gösteren bu yahudi imdadına yetişti. şu anda aldığınız her aydın doğan gazetesinden bu yahudi hisse alıyor. oda götürüp israile veriyor onlarda mermi olarak Müslümana Türk'e insanlığa sıkıyor. pkk nın bir çok ihtiyacı dolaylı yollardan israil tarafından karşılanıyor bu da bir gerçek.

selim yılmaz
selim yılmaz - 9 yıl Önce

YARIN DİKKAT EDİN HÜRRİYET YAZARLARINA BİR TANESİ İSRAİLE LAF ETMEYECEK. AHMET HAKAN DAHİL... AHA BURAYA YAZIYORUM...

banner19

banner13