Meksika Sınırı Skytürk'e Geçiyor

Olmaz böyle şey demeyin. Onu biz diyelim! Meksika Sınırı Skytürk TV kanalına geçti..

Meksika Sınırı Skytürk'e Geçiyor

Meksika Sınırı Skytürk'e Geçiyor

 

 

Bir televizyon klasiği olma yolunda hızla ilerleyen Meksika Sınırı, Ülke TV'ye vedaya hazırlanıyor. Selahattin Yusuf, Tarık Tufan ve İsmail Kılıçarslan tarafından hazırlanıp sunulan program, yayınlanmaya başladığı günden bu tarafa, ilgiyle izleniyor ve beğeniliyordu. Tek başına, Ülke TV'nin bilinirliğini artıran program hakkında da dedikodular eksik olmuyordu.

 

Her kesimden izleyici tarafından takip edilen programı, başta TvNet olmak üzere, birçok televizyon kuruluşu transfer etmek için uzun süredir uğraş veriyordu. Akın İpek'in sahipliğini yaptığı Kanaltürk televizyonu da, programın kendi ekranlarında yayınlanması için kesenin ağzını açmış, Ülke TV ile anlaşma sağlanmış fakat Yusuf, Tufan ve Kılıçarslan'ın Kanaltürk'e soğuk bakmaları sonucu anlaşma sağlanamamıştı.

 

“Ülke TV'den başka bir yerde yayınlanmaz” gözüyle bakılan programı yayınlamak, kapalı kapılar ardında uzun süredir devam eden görüşmeler sonucu; Mehmet Emin Karamehmet'in sahibi olduğu Skytürk'e nasip oldu. Anlaşmanın içeriği hakkında ser verilip sır verilmezken, programın Skytürk'e geçmesinde aynı yayın grubunca yayınlanan Akşam Gazetesi genel yayın yönetmeni İsmail Küçükkaya'nın etkisinin olduğu tahmin ediliyor. Bilindiği gibi Küçükkaya; 21.08.2008 tarihli gazetedeki köşesinde yayınladığı bir yazısında programdan övgüyle söz etmişti.

 

Yayın günü ve saati değişecek…

Ocak 2009'da Skytürk'te yayınlanmaya başlayacak olan programın içeriği aynen korunacak. Fakat yayın saati değişecek. Program, Pazartesi geceleri 22:30'da ekrana gelecek.

Görüşlerine başvurduğumuz Meksika Sınırı sunucuları transferle ilgili bakın neler söyledi:

 

Selahattin Yusuf: Açıkçası Ülke TV'den başka bir kanala gitmeyi ben hiç istemedim. Burası bizim ilk göz ağrımız. Ülke Ana haberi de ben sunuyorum. Meksika Sınırı bu kanala yakışıyordu, inşallah hayal kırıklığına uğramayız.

 

 

Tarık Tufan: Tabi Ülke TV'den başka bir kanala geçmek kolay değil. Özellikle ben, alışkanlıklarımı hemen terk edemiyorum.

Bu konuda çok düşündüm. Ama başka faktörler işin içine giriyor ve olaylar tahminlerinizden farklı gelişiyor. Yeni bir kanal, yeni bir heyecan. Hayırlısı olsun…

 

İsmail Kılıçarslan: Hemen bir anda karar verilmiş bir olay değil. Uzun uzun konuşuldu, görüşüldü ve sonuçta böyle bir sonuca varıldı. Her iki taraf için de en iyisinin olmasını arzu ettik ve sanırım oldu da. Evet, bundan sonra dünyanın tüm Amerikalarından dünyanın tüm Meksikalarına kaçmak için Skytürk'te olacağız…

 

 

dünyabizim yalan haber servisi

Hakan Nimet, yalanlar söyleyeyim, sen beni inandır, dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2010, 21:08
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
salih
salih - 12 yıl Önce

Dünyabizim yalan haber servisi maşallah iyi çalışıyor. Mazlumder haberinin yaptığı etki sonrası Hakan Nimet gerçekten yalanları merak edilen bir yazar oldu.
Nice yalan haberlerde buluşmak dileğiyle.

ömer faruk
ömer faruk - 12 yıl Önce

vallaha çok fena yedim... editör kardeş bişey soracam... kaç kişi bu haberi yiyip yorum yazdı? :) ben bi kendimi bide "okkalı bir yorum yazdığını" söyleyen arkadaşı biliyorum... şimdilik 2 kişimiyiz...

Mehmet Yeşil
Mehmet Yeşil - 12 yıl Önce

pes yani yazının sonundaki dünyabizim yalan haber servisi notunu okuyuncaya kadar çok üzülmüştüm :))

Abdurrahman Cem
Abdurrahman Cem - 12 yıl Önce

Hakan bir haber yaptın Ntv karıştı. Bir haber daha yaptın skyturk karışacak. Bu haberi meksika sınırında okutmak lazım. Yalancı çoban olucan bu gidişle.

ömer faruk
ömer faruk - 12 yıl Önce

yüreğime indiydi bee. bi bardak su getirin :)

ali usta
ali usta - 12 yıl Önce

yalan haber yazacaksan böyle yazacaksın dedirten cinsten bir haber. kalbime iniyordu. yazının sonundaki notu da görmedim ilk başta, başka bir yerden öürendim :)

ali sözer
ali sözer - 12 yıl Önce

Yalan haber servisini görmemiştim. Çok güldüm. Hatta okkalı bir yorum yazdım yayımlamamışlar. İyi de etmişler. :)

azize
azize - 12 yıl Önce

zuhahaaa (((:


banner19

banner13

banner26