Kılıçdaroğlu da nato kafaymış!

'Gittin gideli buralarda ben hep aynı ben sen sakın meraklanmaaa…'

Kılıçdaroğlu da nato kafaymış!

Aynı tas, aynı hamam, aynı su, aynı havlu, aynı sabun, aynı göbek taşı, aynı mermer, aynı kurna, aynı köpük… Haaa haaa, tellağı değiştirip bizi kaydırmak isteyenlere bak.

İbrahim Özdabak'tan mevzuya dair bir karikatür
(+)

Biz sizin taşınızı daaa, hamamınızı daaa iyi biliriz de milleti kandırmaya kalkıp masa üstüne çıkarıp, kurtulduk, kurtarıcımız geldi göbekleri attırmaya kalkanların çuvalladığının resmidir CNN Türk’te Tarafsız Bölge programının konuğu, CHP’nin taze başkanının türban sorununu nasıl çözeceğine dair lafları.

Nasıl çözecekmiş nasııııl?!

Program birkaç dakika evvel bitti. CHP başörtüsü yasağı sorununu nasıl çözecekmiş biliyor musunuz? Taze başkanın çok harikulade bir çözümü var, nefeslerinizi tutun açıklıyorum, programı seyreden var seyretmeyen var değil mi? Ben de hasbelkader gördüm, evet açıklıyorum: Üniversiteli öğrenciler bir ömür boyu türban takacak değillermiş ya, böylece bu iş zamanla çözülecekmiş. Evet, bu tepesinde bilmem kaç voltluk ampuller olan “fikr-i parlağı” kimse parlatamamış ama bakın taze başkan bu parlak fikrini gururla söylüyor. Hani CHP’nin “zamanla çözüm”den kastı buymuş, duyurulur. Hani şu, ‘öğrenciler olmasa milli eğitimi ne güzel idare ederim’ diyen maarif vekili hesabı.

16045Daha bir çok laf etti taze başkan sorunun çözümüyle alakalı; lakin, yeni şeyler değildi söyledikleri: ilkokul öğrencilerinin, askerlerin vs… bir kıyafeti varmış da “üniversitenin de bir kıyafet kuralı var, öğrenciler uyacaklar” demeye getiriyordu ki programın sunucusu bu tekrarı farkederek susturdu taze başkanı. Daha fazla bir şey söylemeye hacet yok, aydınlandık efendim, apaydınlık olduk sayenizde; teşekkürler. Ey ahali, duyurulur…

 

 

H. Seher Çevik haber verdi

GYY'nin notu: Normalde bu haberle ilgilenmezdik ama mizah bölümüne girmenin uygun olduğunu düşündük. Kılıçdaroğlu Baykal'ı gerçekten geçecek gibi…

Yayın Tarihi: 12 Haziran 2010 Cumartesi 18:46 Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2010, 15:43
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin ŞEN
Hüseyin ŞEN - 11 yıl Önce

Kemal KILIÇDAROĞLU'nu kutluyorum. Ne diyordu Deli Emin Vizontele filminde: "Şerefsizim benim aklıma gelmişti." :)) GYY'ye gelince, KILIÇDAROĞLU karşıdan karşıya geçemez, Baykalı nasıl geçsin mirim. :))
Pensilvanyaya selam eder ellerinizden öperim.

kaan coskun
kaan coskun - 11 yıl Önce

Programı baştan aşağı izlemiştim. Gazla çalışan araba misali yokuşta tökezledi. Kendisine şunu sormak istiyorum:
peki ya sonradan kapananları ne yapacak?

ALİ KEREM
ALİ KEREM - 11 yıl Önce

Müsümlar bir üniversitelerle hesaplaşsınlar da gerisi kolay.Türk Müslümanlığı neredeyse sadece başörtüsüne indirgendi. Beyler yedi yıldızlı otelleri, "İslamcı" tv lerde kihhab as programlarını vs.. ne yapacağız?

ibrahim Erğin
ibrahim Erğin - 11 yıl Önce

Canım zamanında ergun söknelde iski deki yolsuzlukları 33 gazeticeye maaş bağlamak ve 4,5 trilyon zararla çözmemişmiydi

banner26