İstifa'dan istifa eden parti başkanı

Dergi tehlikenin devam ettiğine dikkat çekercesine manşetine 'Varan 2' ibaresini koymuş..

İstifa'dan istifa eden parti başkanı

CafCaf mizah dergisi 38. sayısı bayilerde yerini aldı

CafCaf Sayı:38
(+)

Dergi tehlikenin devam ettiğine dikkat çekercesine manşetine “Varan 2” ibaresini koydu. Kapakta ise korkudan çıldırmış bir vatandaş “Kaçııııın! Baykal dönüyoooor!!!” diye koşarak uzaklaştığını sanıyor.

Ülke gündeminden ve gündemin etkilerinden ne kadar kaçabilir Türk insanı?

Bu sorunun cevabını ise CafCaf ekibi Gündem sayfasında vermiş.

CafCaf Sayı:38
(+)

CafCaf’ın gündeminde son yaşanan skandal sonrasında şaşkınlığını gizleyemeyen hükümet, bahaneleri bitmeyen CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın yaşananları engellerken olası argümanı dikkat çekici.

Vekilini seçen vatandaşın yanı sıra Yunanistan’ın içinde bulunduğu mali kriz, eski Genelkurmay Başkanı’nın sanat ticareti, eski siyasetin temsilcisi Süleyman Demirel ve ismi değişse de neyin uzantısı olduğu her daim ayan beyan ortada olan BDP’nin tutumları ve en önemlisi İHH Batı Şeria Temsilcisi İzzet Şahin’in İsrail hükümetince tutukluluğu konu edilmiş.

Hamza da döndü!

Derginin iç sayfaları güldürmeye devam ediyor. Dikkati çeken ise geçtiğimiz sayılarda “Hamza” köşesinin sona erdirilmesi okurların karşı konulmaz istekleri neticesinde vazgeçilmiş. Deniz Baykal’ın istifa’dan istifa etmesi gibi olmasa da Hamza geçen sayıda şöyle bir görünmemiş; meğer artık tam oalrak devam ediyormuş. Arka kapağın içinde ise yine geçen sayıda merhaba diyen Nazım Taşan’ın “Dublör” köşesi tüm canlılığını koruyor.

CafCaf Sayı:38
(+)

Arka kapakta ise okurları tarafından koleksyonu yapılan “Kılavuz” sayfası yine toplumumuzdaki yanlış tutum ve örnekleri sergilemiş durumda.

CafCaf bayilerde sizi bekliyor. Tükenmeden yetişin.

CafCaf mizah dergisinin 38. sayısından bir kaç kareye göz atmak için tıklayın.

 

 

Kerem Abadi CafCaf dergisini takip ediyor

Yayın Tarihi: 15 Mayıs 2010 Cumartesi 15:41 Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2010, 08:33
banner25
YORUM EKLE

banner26