Herkes ayı olmuş, düşünsene!

Teknoloji çılgınlığı nereye varacak, sizler için 2020 yılına muhabir yolladık. Allah affetsin geleceğimizi...

Herkes ayı olmuş, düşünsene!

-Demirciğim, sözümü kesme, çok anlatacaklarım var. Birincisi bugün iş toplantısı var, Ay'a gidiyorum ben, Ay'da genetik mühendisleriyle toplantı yapacağız.The Automatic

İkincisi ise bir kaza haberi Demir. Kim yapabilir? Tabii ki oğlun Tunç. Tunç altı yüz yirmi ile giderken türbülansa girmiş, arabanın kanat takımlarını kırmış, bu oğlan yüzünden daha neler çekeceğiz Allah'ım ya Rabbim! Ama ben ona dedim; 'arabayı otomatiğe al, sen kullanma' dedim. Dinleyen kim! Allah'tan bir kaç sıyrıkla atlatmış.

Servis de gelmedi! Ne zaman işlerini doğru yaptılar ki zaten.

The AutomaticÇiçekleri şarjda unutmasın

Demir, kocacığım, mutluluk çipini evde unutmuşsun. Beni deli ettiniz ailecek, geçende de sebze haplarını markette bırakmıştın, niye bu kadar dalgınlaşıyorsun ki? Senin loblarına format attırmanın zamanı geldi, itiraz istemiyorum tamam mı? Hah, unutmadan, kızınla bağlantı kur, benim alıcılarım karışık olduğu için görüşemedim; çiçekleri şarjda unutmasın, torunum Mutlu'yu benim için öpsün, canım torunum benim, beni görünce nasıl da titreşiyor öyle, yerim ben onu!..

Kalkınma hamlesi ayılarla başlayacak

Çok heyecanlıyım Demir, bu yeni iş kariyerim için çok önemli. Bizim şirket gideceğimiz otele çok masraf etti, bir görsen var ya, şaşırır kalırsın. Bu nasıl bir iş biliyor musun? Ayıların genlerinde değişiklik yapıp iş gücü potansiyelinde büyüme The Automatichedefleniyor, bunun üzerine yaklaşık iki senedir çalışıyorlar; benim de bu platformda, ayıların hangi ülkelerde ne kadar performans sağlayabileceğini anlatmam gerek.

Ayının insana nazaran işverene maliyeti daha düşük, ayının önüne armut koydun mu, suyunu içirdin mi dediğini yaptırabilme ihtimalin var; ama insan öyle değil, istekleri var insanın. Düşünsene, doktor bir ayı! Bankacı bir ayı! Çöpçü bir ayı! Daha nice nice iş alanlarında ayılar olacak.

Sürekli tekrarlanıyor duam

Geçen akşam camiye ses kaydımı yerleştirdim, uzunca bir dua ettim, devamlı tekrarlanıyor duam, inşallah kabul olur da bu işi başarırız. Müdür sinyal gönderiyor Demir, soğutma sistemini kontrol et, yağını doldurmayı unutma canım, hadi kaçtım.

 

Kenan Subaşı 2020 yılından bildirdi

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2010, 20:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
...
... - 9 yıl Önce

Ooooo ben robot olucam.

banner19

banner13