Yeryüzü Notları'nı kaçırma

Yeryüzü Notları'nda bu akşam Adnan Büyükdeniz anlatılacak.

Yeryüzü Notları'nı kaçırma
Adnan Büyükdeniz
Adnan Büyükdeniz

Öncelikle bir bilgi verelim. Yeryüzü Notları’nın yayın saati değişti. Daha önce pazar geceleri izlediğimiz program, yeni yayın döneminde çarşamba geceleri izleyicisiyle buluşacak. Yayın saati ise 20.40 olarak belirlendi.

Bildiğimiz üzere geçtiğimiz günlerde çok kıymetli bir iktisatçımızı kaybettik: Albaraka Türk Genel Müdürü Adnan Büyükdeniz. Adnan Büyükdeniz hem iktisatçı, hem sanatçıydı.

Ömer Bolat
Ömer Bolat

Gerçek Hayat dergisinde yazdığı yazıdan anladığımız kadarıyla, programın sunucusu Yusuf Armağan’ın mesai arkadaşıydı.

Yusuf Armağan Yeryüzü Notları’nın bu akşam yayınlanacak bölümünü, bir vefa örneği sergileyerek Adnan Büyükdeniz’e ayırdı. Programda, Adnan Büyükdeniz’in hayatı, kişiliği, fikirleri, çalışmaları, öncülük ettiği faaliyetler ve sanatçı kimliği ele alınacak. Faizsiz ekonomi sistemine kattığı yenilikler ve bu alandaki çabaları da programda değerlendirilecek.

Programa konuk olarak, Müsiad Eski Başkanı Ömer Bolat ve Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Melikşah Utku katılacak. Ayrıca programa telefonla veya dış röportaj ile katılacak isimler ise şunlar: Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, TMSF başkanı Ahmet Ertürk, Ziraat Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Emin Özcan, SPK Başkanı Vedat Akgiray, hukuk müşaviri İlhan İmik, TKKB Başkanı Osman Akyüz, İlahiyatçı Hasan Kamil Yılmaz

Melikşah Utku
Melikşah Utku

Adnan Büyükdeniz’i bir kere daha rahmetle anmak için saatlerinizi 20.40’a Yeryüzü Notları’na ayarlayın.

 

Cesur Küçük bildirdi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2009, 09:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim Ethem Gören
İbrahim Ethem Gören - 9 yıl Önce

Adnan Bey güzel bir insan; kamil bir mümindi. Mekânı cennet olsun... Ruhu için Fatihalar okuyalım...

banner19