Temiz mizah bu programda

Recep Demirkaynak, Hilal Tv'de dolu dolu bir komedi programı yapıyor.

Temiz mizah bu programda

Gündeminin yoğunluğu ve hararetinin yüksekliği hiç eksilmeyen bir ülkede yaşıyoruz. Guinnes'e dünya üzerinde gündemi en yoğun ülke dalında aday olsak açık ara farkla rekorlar kitabındaki yerimizi alacağımızdan eminim. Ergenekon davası, demokratik açılım ve siyasilerin polemikleri gündemimizin kronikleşmiş konularının başında geliyor. İnternette, televizyonda, gazetelerde bir hafta boyunca sürekli aynı ciddi meseleleri duymaktan, okumaktan sıkıldıysanız bu program tam size göre: Ne var Ne Yok.

Recep DemirkaynakStand-up şovlarından, hazırlayıp-sunduğu televizyon ve radyo programlarından tanıdığımız komedyen Recep Demirkaynak, Hilal Tv'de 'Ne Var Ne Yok' programıyla haftanın olaylarını yorumluyor. Recep Demirkaynak bu programda muhabbeti, skeçleri ve tiplemeleriyle bizleri hayatın akışından bir miktar uzaklaştırıp, halimizi hatırımızı soruyor.

Mürtecileri fişleyen program!

Her hafta bir irtica haberi Ne Var Ne Yok'ta. Cuma namazı kılan lise öğrencilerinin görüntülerinin gerilim müziği eşliğinde sunulduğu ana haber bültenlerinin göremediği nice irticai tehlikeye de bu programda dikkat çekiliyor. Demirkaynak geçtiğimiz bir programında Uğur Dündar'a büyük bir hizmet sunarak İstanbul'un göbeğinde bay ve bayan reyonları ayrı katlarda bulunan ayakkabı mağazasındaki haremlik selamlık düzenini ifşa etmişti. İrticanın geldiği boyutları görmeye kalbiniz dayanabilirse bu haberleri kaçırmayın. Tehlikenin farkında olun! 
 
Recep DemirkaynakProgramın 'Tarihin Orta Sayfası'nda' bölümünde ise bölümünde ise tarih boyunca hiç duymadığınız olayları öğreniyorsunuz. Bu aralar korsanlarıyla meşhur olan Somali'nin isminin bir Osmanlı Paşası olan Som Ali Paşa'dan geldiğini hangi tarih kitabından öğrenebiliriz ki? Ya da Evren Paşa'nın 'Bir ihtimal' sözünü yanlış anlayarak bir ihtilal yaptığını biliyor muydunuz? Gerçek tarih arka odalarda değil bu programda anlatılıyor.

Her Perşembe ekranlarda

Komedi alanında uzun yıllardır ilkelerinden, duruşundan taviz vermeden var olmaya devam eden Recep Demirkaynak'ın sunduğu 'Ne Var Ne Yok' her perşembe saat 21:00'da Hilal Tv ekranlarında. Mizahın ciddi bir iş olduğunu unutmayalım, mizahsız kalmayalım!


 
Ahmet Tek, tavsiye etti.

Yayın Tarihi: 10 Aralık 2009 Perşembe 17:57 Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2009, 08:11
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
furkan çelik
furkan çelik - 11 yıl Önce

Her sabah izliyorum gülmekten bayılacagımız geliyor. Komedi diye buna denir

banner26