Özgün Duruş'ta yenilik!

Haftalık gazetemiz Özgün Duruş bir kısım yenilikler yaptı.

Özgün Duruş'ta yenilik!

“Sizin de duruşunuz olsun” sloganı ile çıktığı yayın hayatında 71 sayıyı geride bırakan Özgün Duruş Gazetesi 10 Ocak’tan itibaren kısmen yaptığı değişimle okuyucularıyla buluşuyor.

İlk sayısından beri Cuma günleri çıkan Özgün Duruş, bu tarihten itibaren gündemi daha iyi takip edebilmek için Pazartesi günleri çıkmaya başladı.

İçerik de değişmiş

Gazetenin kültür-sanat sayfası iki sayfadan tek sayfaya düşürülerek bir sayfası “Genç Duruş” isimli yeni bir sayfaya ayrılmış.

“Genç Duruş” sayfasının yarısı haftanın şiiri, karikatürü, oyunu, filmi, web sitesi vs gibi aktüalite konularına ayrılmış ayrıca tanınan simalara yöneltilen 20 soruluk bölüm var. İlk sorular Ömer Karaoğlu’na yöneltilmiş. Sayfanın öbür yarısında ise bulmacaya yer alıyor.

Aile sayfasında Derya Güney, Hülya Aktaş, Özlem Kandemir gibi yazarların yanı sıra hanımların ev işlerini kolaylaştıracak pratik bilgiler bölümü eklenmiş.

Özgün DuruşAyrıca “politika”, “dosya” gibi bazı sayfaların yeri değiştirilmiş.

Yeni eklenen sayfalardan biri de “medya”. “Medya” sayfasında gündemdeki filmler, vizyondan haberler ve eleştiriler yer alıyor.

Kaliteli yazarlardan ödün yok

Ayrıca her sayıda Ümit Aktaş, Altan Tan, Ali Bulaç, Ramazan Kayan, Bilal Medeni, Yıldız Ramazanoğlu, Yusuf Kaplan, Yahya Ayyıldız, Necip Çengil, Metin Önal Mengüşoğlu, Cihan Aktaş, Feyzullah Birışık, Mehmet Cengiz, Ali Rıza Akgün gibi yazarlarla yoluna devam ediyor.

“Özgün Duruş” gazetesini şimdiye kadar hiç almamış olanlara bu sefer bir almalarını öneririz.

 

Tuğba Emişen haber verdi

Yayın Tarihi: 20 Ocak 2011 Perşembe 16:51 Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2011, 17:25
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin
Hüseyin - 11 yıl Önce

Hakan Albayrak da bu haftadan itibaren gazetede. Eymen Halit'i de aramızda görmekten onur duyduk.

Daha iyiye, daha güzele doğru özgün bir duruşumuz var çok şükür.

Emrllh Çkr
Emrllh Çkr - 11 yıl Önce

Hakan Albayrak unutulmuş. Hakan Albayrak da artık ÖzgünDuruş'ta...

Hasan
Hasan - 11 yıl Önce

Allah Özgün duruşu çıkaranlardan razı olsun ama gerçekten özgün olabiliyor mu? Bence bu noktada sorgulamak gerekiyor. Örneğin haber metninde de geçen şu 20 soru meselesi. Taraf gazetesinin kötü bir taklidi..Bu konularda daha dikkat etmek lazım.

Fatih Demir
Fatih Demir - 11 yıl Önce

Özgün Duruş, kendini okutan bir gazete. Artık günlük gazetelere itibar etmiyorum. Hala eski dinamiğini bulmasam da Gerçek Hayat da takibe değer iki haftalık yayın.

Hülya Aktaş
Hülya Aktaş - 11 yıl Önce

ben de mi varmışım, aile sayfasında mıymışım? vay be!

banner26