banner17

Muharrem Balcı Yeşilay başkanı!

Hukuk alanındaki çalışmaları ile tanınan ve hürmet edilen Muharrem Balcı Yeşilay kurumuna başkan oldu!

Muharrem Balcı Yeşilay başkanı!

Hukuk çalışmaları ile, Salı toplantıları ile, hukuk ihlallerine karşı mücadelesiyle tanınan MuharremTürkiye Yeşilay Cemiyeti Balcı Yeşilay kurumunun başına getirildi. Yeni görevi ile ilgili bir açıklama yayınlayan Av. Muharrem Balcı, aynı zamanda Yeşilay kurumu için bir kısım değişikliklerin de sinyalini verdi.

Yeşilay’ın bugüne kadar yaptığı faaliyetleri “Yeşilay Daha Fazlasını Yapabilir” düsturu ile daha da ileri götürmek azim ve karalığında Muharrem Balcıolduğunu ve diğer kurumlarla irtibatlı bir çalışma yürüteceğini ifade eden Balcı, aile ile ilgili çalışmalara da yoğunlaşmak istediğini belirtiyor bu açıklamasında.

Ahlakî dejenerasyonu uluslararası şer odaklarının arzuladığını ifade eden Av. Muharrem Balcı, ahlâki çöküntünün giderilmesine yönelik özel çaba göstereceklerini ifade etti. Bir değil, bir kaç neslin ağabeyi Av. Muharrem Balcı'ya yeni görevinde başarılar ve bereketli çalışmalar diliyorum.

Bilgi için: http://www.yesilay.org.tr

 

Melih Deliönü haber verdi

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2010, 11:32
banner12
YORUM EKLE
YORUMLAR
deniz durmaz
deniz durmaz - 8 yıl Önce

arkadaslar bu hukumete nasil anlatmali
alkole zam yapildiginda alkoliklerin ailelerinin sefalet seviyesi artiyor. zam yapmak ,alkolik insanlarin cocuklarinin kollarinin kanatlarini kirmaya hizmet ediyor. alkolden alinan vergiler butce aciklarini kapamak icin kullanilmamali, alkolun zararlarinin anlatildigi genis kampanyalar icincocuk ve ailelerine destek ve alkoliklerin tedavi masraflari icin dusunulmeli. dolayli da olsa icki reklam ve sponsorluklari (filmler vb) yasaklanmalidir.

banner19

banner13

banner20