MSN Cenneti satın almış!

MSN bilinmeyeni açıkladı: 'Cennette para kazananlar var!'

MSN Cenneti satın almış!

Gün geçmiyor ki TV ekranlarında yahut internette Türk insanı zehirlenmesin. Gün geçmiyor ki izlediğimiz bir belgeselde maymunlara “primat”, yani 'insanın gelişmemişi' denmesin. Gün geçmiyor ki sinema filmlerinde “tabiat ana”dan ve doğanın kanunlarından bahsedilmesin.MSN Türkiye

Bazıları ne çok seviniyor!

Öyle ki mahallemizin fahri muhtarı Nebahat Teyzemiz bile tabiat anadan bahsediyor çay sohbetlerinde. “Vesayet senin neyine vesayet!” diyen zihniyetin ne de hoşuna gidiyordur tüm bunlar. Çünkü onlar da böyle yetişmişlerdi. Şimdi ise modernitenin temsilcisi durumundalar. Beyaz Türkler’in en üstün zümresi onlar. Türkiye gün geçtikçe torna tezgahında şekillenmeye devam ediyor. Birileri avuçlarını kaşıyor, diğerleri ise Mona Lisa gülüşlerini eksik etmiyorlar.

Manevi değerleri değersizleştirip dünyevî değerlere değer katalım!

Bilhassa Orta Avrupa’da bile asla rastlayamayacağınız bir “önce Darvinistleştir, sonra bayağılaştır!” harekâtı dur durak bilmeden devam ediyor.

Türk dizileri de dâhil olmak üzere katolik hıristiyanların asla izin vermeyeceği kurgular ve cümleler TV ekranlarında insanlarımızın beynine kazınıyor. Öte yandan protestanların “Allah’la kul arasında kimse olamaz!” deyişlerine rağmen öznelleştirdikleri dinî görüşlerine dahi sığmayacak “Benim kalbim temiz” klişesi var gücüyle Türk topraklarında fışkırıp duruyor. "Türkiye’de din her zaman kötülenebilir, hatta başörtüsü takan biri hakaret kaldırabilir" kararı çıkmamış mıydı bizim mahkemelerimizde? Yıllarca çağdışı olarak din adamlarımız sinemalarda resmedilmedi mi?

Peki, Necip Fazıl Kısakürek’in birçok defa birçok yerde çeşitli kelimelerle formülize ettiği gibi bu işin arkasında siyonistler, yani İsrail mi var?

MSN Türkiye

MSN Türkiye yeri geldiğince ilacını zerk ediyor

An itibariyle MSN Türkiye büyük mucitlerin hâlâ para kazanmaya devam ettiklerine dair bilgi testi yayınlamış. “Ben Bilirim” bölümüne açılan manşette ise şu yazıyor: “Cennette para kazananlar

Ne kadar manevi değerlerin içi boşaltılırsa ve bu boşaltılmış değerler süreç içinde ne kadar çabuk toplumlar tarafından terk edilirse o kadar iyi. Çünkü manevi değerleri yok olanlar dünyaya daha sıkı sarılacaklardır. Dünyevî değerlerde ise son trend kapitalizm. Kapitalizmin lideri durumundaki siyonistler birkaç ufak hareketle bile on binlerce asker kazanıyorlar.

 

 

Cüneyt Çelik boykot çağrısında bulunuyor

17608

Yayın Tarihi: 21 Temmuz 2010 Çarşamba 16:33 Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2010, 14:44
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
zeynep
zeynep - 10 yıl Önce

en cok da şu dizilerdeki din adamı rolundekilerin sapkınlaştırılmış tavırları moralimi bozan.ne demek dini temsil eden adamı sapkın yda dengesiz ilan etmek zihinlerde. ne demk halkın zihninde öyleleri de hacı hocadan cok oluyo düsüncesini oturtmak.
bunun dha sinir bozucu yanı da cekirdek cıtlarken buna seyirci kalmak !