Medyanın harbisi makbuldür!

Yeni bir haber sitesi "harbimedya.com" Sitenin köşe yazarlarıyla farklı bir site olacağını düşünüyor insan. İnşallah bereketli, hayırlı olur!

Medyanın harbisi makbuldür!

Haberciliğin asıl atmosferi: İnternetHarbi Medya

Güncel haber ve yorumlar kolay ve hızlı şekilde ulaşmak için geliştirilen internet haberciliği ve haber portalları her geçen gün gücünü ve medyadaki ağırlığını arttırıyor. Öyle gündemi belirleyen bazı haber ve yazılar matbu mevkutelerden önce internette yer alıyor artık.

Davut Başyiğit Harbi Medya yayına yeni başlayan bir haber sitesi [www.harbimedya.com] Editörlüğünü, Yarın dergisinin tecrübeli ismi Davut Başyiğit yapıyor.

Köşe yazıları dikkate değer

İdris ÖzyolGüncel haberlere, yorumlara ve gelişmelere yer veren sitenin yazar kadrosu hayli sağlam… Farklı dergi ve sitelerde yazılarıyla tanıdığımız ve son olarak Savaşlar Kararında şiir kitabıyla okuyucusunun karşısına çıkan Ünsal Ünlü, uzun süreden beri birçok okuyucusunun yazılarını özlemle beklediği İdris Özyol, İstanbul Üniversitesi gazetecilik mezunu gazeteci Haci Türkan isimleri ile birlikte memurlar.net internet haber sitesi Müdürü Cenk Sarıgöl`ü şimdilik sayabiliriz. Rize Üniversitesinden Doç. Hasan Aktaş ve Marmara Ünv. Doç. Dr Sema Özer`in de sitede belli periyotlarla yazacağını duyurmuş olalım.

Harbi Medya’ya hayırlı olsun, diyoruz.

 

Yılmaz Yılmaz duyurdu

GYY'nin notu: İnternet medyasında iyi işler yapabilmek kolay değil. Arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyor, farklı biz'e has seçkin haber dilinden uzak kalmamalarını diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2010, 02:56
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
AZC
AZC - 11 yıl Önce

"Mutsuz musun? Allah sana yardım etmek istiyor. O'ndan yardım istemen yeterli. Allahitanimak.jesus.net/keder"

Bu alıntı "harbimedya"nın baş köşesinde arz-ı endam ediyor. Müslüman mahellesinde salyangoz satmak modern zamanların en maharetli icadı oldu artık. istemeyerek te olsa misyonerliğe de başladık ya helal olsun bize. hadi kolay gelsin.

banner19

banner13

banner26