Marmaralılar Zarifoğlu'nu anıyor!

28 Mayıs Cuma günü saat 15.00'te Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü'ndeyiz.

Marmaralılar Zarifoğlu'nu anıyor!

Büyük şair Cahit Zarifoğlu, vefatının 23. sene-i devriyesinde İstanbul’da ve Anadolu’nun birçok yerinde farklı etkinliklerle anılıyor.

Cahit Zarifoğlu anma programlarının ilki 28 Mayıs Cuma günü Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. Programda konuşmacılar Cahit Zarifoğlu’nu ve onun şiirini anlatacaklar. Video ve slayt gösterimlerinin de olacağı programda Yusuf Goncagül, Zarifoğlu’nun Sultan şiiriyle yaptığı şarkıyı, ‘Acz’i söyleyecek. Ayrıca gençler onun unutulmaz şiirlerini de okuyacaklar.

Katılanları sürprizler ve hediyeler bekliyorCahit Zarifoğlu

Programın asıl sürprizi ise, Cahit Zarifoğlu ailesinin de orada olacak olması. Eşi Berat Zarifoğlu, oğlu Ahmet Zarifoğlu ve kızları, programda, Zarifoğlu’nu sevenlerle birlikte ‘zarif’ dakikalar geçirecek.

‘Programa katılan diğer isimler sürpriz olsun’ diyor, herkesi bu zarif etkinliğe davet ediyoruz. Unutmadan ekleyelim, programda ayrıca, Zarifoğlu'nun çıkardığı tek sayılık dergi olan Açı dergisi katılanlara hediye edilecek.

Önemli not: Üniversiteye ziyaretçi kartıyla giren bayan arkadaşlarda başörtüsü yasağı sorunu olmayacak. Başörtüsüyle rahat rahat girip programdaki sürprizlerden de istifade edebilirsiniz!

Tarih ve Yer: 28 Mayıs Cuma, saat 15.00, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü, Mustafa Necati Konferans Salonu

Detaylı bilgi için: [email protected]

15355

Yavuz Selim Güneş davet ediyor

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2010, 18:53
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
acz
acz - 10 yıl Önce

güzel bir program olacak inşallah

banner19

banner13

banner26