Küresel İletişim Merkezi ailesi iftarda buluştu

Küresel İletişim Merkezi iftarı dün geniş bir katılımla Sirkeci'de Bizim Mutfak Lokantası'nda gerçekleşti.

Küresel İletişim Merkezi ailesi iftarda buluştu

Küresel İletişim Merkezi iftarı dün geniş bir katılımla Sirkeci'de Bizim Mutfak Lokantası'nda gerçekleşti. Küresel İletişim Merkezi, dunyabulteni.net, sondevir.com, dunyabizim.com, worldbulletin.net, akhbaralaalam.net, videomak.com ve pufterem.com internet sitelerinden oluşuyor.

Yaklaşık 200 davetlinin ve site yazarlarının katıldığı iftar programı için davetliler bir saat öncesinden lokantaya gelmeye başladılar. İftarda kimler yoktu ki...

Sitelerimizin yöneticileri, editörleri ve çalışanlarının yanı sıra İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Emre Bilgili, Murat Ülker, Cihan Aktaş, Asım Gültekin, Erol Dilaver, Kazım Sağlam, İlyas Dönmez, Ümit Aktaş, Abdülaziz Tantik, Av. Ramazan Arıtürk, Av. Zeki Arıtürk, Mahmut Balcı, Mehmet Kahraman, Hamdi Irmak, Münir Üstün, Tarık Tufan, Kemal ve Hüseyin Kahraman, Mehmet Bulayır, Hamdi Akyol, İbrahim Ethem Gören, Mustafa Kılıç, Zekeriya ve Halil Çelik, Cemal Şakar, Ali Ayçil, Güray Süngü, Ahmet Altay, Suavi Kemal Yazgıç, Özcan Ünlü, Edip Bekaroğlu, Necmettin Doğan, Melike ve Mustafa Erdem, Erdal Cesar, Bilal Arıoğlu, Aykut Ertuğrul, Fevzi Öztürk, Kemal Çiftçi, İhsan Kabil, Nidayi Sevim, Hamit Göktürk, Mehmet Emin Hazret, Ünsal Ünlü ve daha nice yazar ve fikir insanımız...

Orucunu davetli olduğu başka bir iftarda açan Mustafa Karaalioğlu da ilerleyen saatlerde programımıza iştirak etti.

Bu arada  sitemizde yazıları yayınlanan genç kardeşlerimizden bir bölümü ve çeşitli düzeylerde katkı sağlayan dostumuz da davetimize iştirak ettiler. Ayrıca misafirlerimizin aileleri ile birlikte iftara katılmaları programa ayrı bir renk verdi.

Yemekler yenildikten sonra iftar duasını Mahmut Balcı yaptı. Balcı, yaptığı güzel duasında son günlerde Gazze'de yaşananlara da değindi ve şehitlere Allah'tan rahmet diledi.

Küresel İletişim Merkezi ailesi adına Erhan Erken'in yaptığı selamlama konuşmasının ardından Ahmet Emre Bilgili, Cihan Aktaş, Asım Gültekin, Kerem Abadi, Yaşar Süngü de kısa birer konuşma yaptılar.

Konuşmaların ardından iftar programı sona erdi fakat akşam namazları kılındıktan sonra kalanlarla çay muhabbeti gece yarısına kadar sürdü.

 

İftar fotoğraflarını foto galerimizde ziyaret edebilirsiniz: //www.dunyabizim.com/?aType=fotohaber&FotoID=8517 

 

 

Ali Osman Selanikli haber verdi

Yayın Tarihi: 19 Temmuz 2014 Cumartesi 13:33 Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2016, 14:19
banner25
YORUM EKLE

banner26