İsrail lobisi de gelsin mi?

İsrail Dışişleri Bakanı Türkiye'deki İsraillileri İsrail'e çağırdı! Peki İsrail'in yandaş medyası da çağrınıza dahil mi bakan?!!

İsrail lobisi de gelsin mi?

İsrail açıklama yapıyor. Türkiye’de bulunan vatandaşlarını çağırıyor. Bir takım medya grupları “ilk onlar başlattı” şeklinde İsrail ağzından haberler yayınlıyor.

Canımız acıyor. Kardeşlerimiz, arkadaşlarımız, selam verdiklerimiz, dilini bilmesek de aynı amaca hizmet ettiğimiz insanlar.

Nerede oldukları bile belli değil. Ne şartlar altında oldukları belli değil. Şehid sayımızın az olmasını umut ediyoruz. Çelişkili haberler geliyor. Kucaklayarak uğurladığımız insanlar şu an yaralı belki de şehit.

Sözlüklerdeki İsrail lobisi çalışıyor!

İsrail açıklama yapıyor. Türkiye’de bulunan vatandaşlarını çağırıyor. Bir takım medya grupları “ilk onlar başlattı” şeklinde İsrail ağzından haberler yayınlıyor. Forumlarda, sanal sözlüklerde, sosyal paylaşım sitelerinde insanlar “Araplar bizi arkadan vurdu” sakızını çiğniyorlar. Canımız acıyor. Sabah, çalıştığım şirkete geliyorum. Boğazım; düğüm düğüm. İş arkadaşım “ben İsrail’in tarafındayım, adamların bize bir zararı olmadı” diyor.

İsrail açıklama yapıyor. “Türkiye’de bulunan vatandaşlarımız geri dönsünler” diye. Aklımız almıyor. Türkiye’de bulunan İsrail vatandaşları kim? Bu köşe yazarları, bu internet kullanıcıları, bu sözlük yazarları… Hepsi bir gemiye binse ve o çok sevdikleri İsrail’e yerleşseler Türkiye ne kaybeder? Kim bu insanlar? Bu toprakları yoğuran hamurdan kaç gramlık pay aldılar? İsrail’in katliam görüntülerini izlerken nasıl bir ruh hali içindeler? En son ne zaman çocuklarını sevdiler?

Biz, Taksim'de, Levent'te konsolosluk önünde, meydanlarda sesimizi yükseltmeye, siyonist İsrail'e karşı tek yumruk olmaya devam edeceğiz...

İnsanlık onuru ayaklar altında. Kendi yazdıkları hukuk kurallarını, yine kendiler bozdular. Silahsız, günahsız gemilerimize, kardeşlerimize saldırdılar. Allah yardımcımız olsun.

Salih Umut bir umutla bekliyor

Yayın Tarihi: 31 Mayıs 2010 Pazartesi 12:12 Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2010, 16:24
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
zekai
zekai - 12 yıl Önce

ihlsozluk özellikle bu tarz yazılara göz yummaktadır.

holysin
holysin - 12 yıl Önce

zira onlar gittikleri yerde de rahat durmazlar. o anlamda "ortak bir akıl"a ihtiyaç var. gitsinler, gelsinler,... havaya sıkılan mermiden farksız... ( havaya sıkılan mermiden kim kazanıyor ayrı bir parantez )

Zehra Zımba
Zehra Zımba - 12 yıl Önce

İsrail ile konuşmanın, onlarla insani yöntemlerle anlaşmanın bir şekilde diyalog kurmanın hiçbir anlamı ve gerçekliği yok. İsrail askerleri masum olan herkese her an saldırabilirler. İsrail askerlerinin psikolojisini, derdini, tüm bunlara neyin sebep olduğunu düşünmek ve araştırmak da kesinlikle zaman kaybı! Eğer bir cümleniz varsa söyleyecek, el açıp dua etmekten başka, bu cümle İsrailli bir askerin beynine kurşun sıkılarak kurulmalıdır.

Kenan Subaşı
Kenan Subaşı - 12 yıl Önce

türk dediğin siyasetten anlamaz,türk dediğin diplomasiden anlamaz,türk dediğin can verir,can alır,bu katliam siyasetle geçiştirilirse türklük kalmaz.T.C dEVLETİ ACİLEN TOPLANIP İSRAİLE ÇIKARTMA YAPMALIDIR.

banner19

banner26