İsrail Gerçekleri Aydınlanıyor!

Amerikalılar bilseydi, Filistin - İsrail çatışması, Amerika'nın ortadoğu siyasetleri ve medya'nın..

İsrail Gerçekleri Aydınlanıyor!

Amerika için de Filistin – İsrail gerçekleri aydınlanıyor! 

www.ifamericansknew.org , yani Amerikalılar bilseydi, Filistin – İsrail çatışması, Amerika'nın ortadoğu siyasetleri ve medyanın yansıtmaları üzerine yoğunlaşmış bağımsız bir araştırma enstitüsünün sitesi. Özellikle de Amerikan medyasının “gözden kaçırdığı” gerçekleri açıklamayı misyon edinmişer, tabii sadece Amerikalılar için değil, bizim için de ilginç ve değerli istatistikler ve araştırma neticeleri mevcut.

Sitenin kurucusu Amerikalı serbest gazeteci Alison Weir, 2001 yılında Gazze'ye yolculuğu sırasında medyada yansıtılından çok farklı sahnelerle karşılaşınca, olayı daha detaylı ve derin incelemiş ve Amerika halkının aslında kendilerini de ilgilendiren bu konuda geniş çapta bir aldatmacaya kurban gittiğini anlıyarak, kendisini bu sahada araştırmalara ve gerçekleri duyurmaya adamış.

Faaliyetleri etkisiz olmadığı gibi geniş çapta ilgi görüyor ve daha çok insanın kulağına ulaşabilmek için organizasyonlarını da büyütüyorlar.

Eski Amerika büyük elçisi Andrew Killgore ve İllinois senatorü Paul Findley de en son yönetim kurulu üyelerinden.

Sitede, Filistin ve İsrailli çocuklarının katledilme oranı, Amerika'nın İsrail ve Filistin'e vergilerden yaptığı yardımların oranı, yıkılan Filistinli ve İsrailli evlerinin oranı gibi nice yararlı istatistik ve yine bunlar gibi bir çok bilmeniz gereken araştırma neticeleri var.

Mutlaka girin ve saatlerinizi ayırın: www.ifamericansknew.org 

 

Salome, önemle duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2010, 23:28
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner26