İsmail Kılıçarslan Meksika ile yeniden!

İsmail Kılıçarslan uzun bir aradan sonra Meksika Sınırı ile yeniden ekranda! Yeni sınırda kimler var?

İsmail Kılıçarslan Meksika ile yeniden!

 

Yayınlanmaya başladığı ilk zamanlardan itibaren, kendisine has ilginç başlıklı bölümleri, konuları ve program ekibiyle birlikte, ilgiyle takip edilen program "Meksika Sınırı" yeniden ekranlara dönüyor.

Program ekibinde kimler var?Yusuf Armağan

Daha önce Tarık Tufan, Selahattin Yusuf ve İsmail Kılıçarslan isimlerinden oluşan ekip bu defa yine Kılıçarslan kaptanlığında, Yusuf Armağan ve Mehmet Çelik üçlüsüyle izleyici karşısına çıkıyor.

Yusuf Armağan, Tv Net'te yayınlanan "Yeryüzü Notları"ndan ve Cemaat.com sitesinden tanıdığımız bir isim. Ayrıca Gerçek Hayat'taki yazılarından da tanıyoruz onu. Mehmet Çelik ise – eğer bizim bildiğimiz Mehmet Çelik ise- klasik kültüre, medrese kültürüne vakıf değerli bir üniversite hocasıdır.Mehmet Çelik Bu yeni ekiple Meksika Sınırı bir devam hissi mi yaşatacak yoksa paylaşımlar isimlerle beraber yeni bir özgünlüğe mi kapı açacak, seyredip göreceğiz.

Eski ekipten Tarık Tufan ve Selahattin Yusuf da Gökdemir İhsan ile birlikte, diğer bir sıkı üçlü olarak, Kanal 24'te "Kafa Dengi" programını sürdürüyorlar.

Yine Ülke Tv ekranlarında

Program formatına daha önceki bölümlere ek olarak “Putları Yıkıyoruz” ve “Yeni Başlayanlar İçin” isimli iki yeni bölüm daha eklenmiş. Seyircisine İlk programında Nizar Kabbani'nin “Horoz” isimli şiiriyle merhaba diyecek olan Meksika Sınırı yine Ülke Tv ekranlarında olacak. Her Cuma akşamı saat 23.15'te izleyicisiyle buluşacak. 14 Eylül Cuma akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek olan programın, en son “Yasin ezberlemeye giden” kaptanı Kılıçarslan'ın şimdi neler söyleyeceği özellikle merak edilecektir.


Meryem Taş haber verdi

Yayın Tarihi: 14 Eylül 2012 Cuma 00:53 Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2012, 10:05
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
emine ş.
emine ş. - 10 yıl Önce

Ne güzel bir haber bu.

ayşenur
ayşenur - 10 yıl Önce

bu gün duyabileceğim en güzel haberdi

erdal
erdal - 10 yıl Önce

Mehmet Çelik hoca, o tahmin ettiğiniz zattır beyefendi, klaisk kültürü, medreseyi ve tasavvufu iyi bilen, iyi bir adam.vesselam!

banner19

banner26