Görünmeyeni gösteren program

Hiç kuşkusuz Hilal TV'de yayınlanan Gözaltı programı geniş bir kuşak tarafından izleniyor. Zeki Bulduk bu gece konuk..

Görünmeyeni gösteren program

Hilal TV'de yayınlandığını ilk günden beridir dikkatle izlenen, adeta gençlerin mercek altına aldığı bir program "Gözaltı".Gözaltı

Görülmeyenler görülsün!

Her çarşamba gecesi 23:00'de televizyon kumandasını eline almayanların dahi ekran başına geçtiği programın yapımcılığını ve sunuculuğunu Esra Elönü üstlenmiş. Elönü kendi deyişiyle "Öteki"lerin görüldüğü bir dünyada görülmeyenlerin de iyi işler yaptığı, onların da söyleyecek kelimleri olduğunu göstermek" istediği için bu programın fikrini geliştirmiş.

Esra ElönüÇevremden edindiğim izlenim bu fikirin pek sağlam olduğu. Zira Gözaltı programında Bülent Akyürek'i izlemek adına eski uydu alıcısını daha iyisiyle değiştirenlere şahit olabilirsiniz.. Hala daha şahit olabilirsiniz çünkü en çok istek alan bu program çok defa ekranda tekrarlandı. 

Genelde TV ekranlarına hiç çıkmayan yahutta çok az çıkan isimleri konuk eden Elönü; sözünü sakınmayan bir yazar, şair, haberci, editör ve radyocu olarak beklenildiği gibi programının editörü olarak konuklarını hakimiyeti altına almıyor. Bilakis onlara misafirperver davranıyor. Sözlerini kesmiyor, zoraki yönlendirmiyor, dilediklerince hareket etmelerini sağlıyor. Zeki Bulduk

Zeki Bulduk bu gece konuk

Programın bu geceki konuğu DünyaBizim.com'dan da tanıdığımız Zeki Bulduk. Bulduk bu gece nelerden bahsedecek? Bunu merakla bekleyenlere açıklayalım: Yayınlanan kitaplarından, edebiyattan ve "islamcılık" kavramını konu edinecek. 

Buldukseverler TV ekranında yazılarındaki uslübu ne derecede görecekler? Şahsen ben de kendi adıma merak ediyorum.

Kaçırılmayacak bir program.

 

 

Kerem Abadi 23:00'da ekrana kilitlenecek

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2010, 21:23
banner12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Emir
Mehmet Emir - 9 yıl Önce

kerem abiye yakıştıramadım :)

dervişane
dervişane - 9 yıl Önce

esra hanımın tavırları ve giyinişi,tarzı 20.yyılın islamın tarzından uzak kişişel gelişimcilerin öğretileriyle dolu sanki...hilal tv yede rol model olarak sunabilecekleri karakterdeki insanlarla calışmalarını tavsiye ederim.sevdiğimizin beğendiğimiz bir tv cünkü...zaten dışarıda bu görünümlü insanlar yeterince fazla...

selim
selim - 9 yıl Önce

"Gözaltı programında Bülent Akyürek'i izlemek adına eski uydu alıcısını daha iyisiyle değiştirenlere şahit olabilirsiniz.. " hadi canım?!!!

Enis Dereci
Enis Dereci - 9 yıl Önce

Affedilmeye muhtaç bir kadındı Züleyha.. ve O, güzelliğinden hep bahsedilen bir adamdı..evet, Yüce Yaradanın kılıçsız savaştırdığı tek peygamber..O sıra izleyicilerden birinin mesajı okunuyordu: “Neden züleyha kitabın başlığında yalnız bırakıldı?” Yanıttaki tevazu hakikaten takdire şayandı ve ancak da böyle olmalıydı..”Yusuf üzerinde dil sürçmesi yapmak oldukça tehlikelidir ve açıkçası haddime de değildir.” ve birçok şey söylendi..Zeki abiyi yürekten tebrik ediyorum..

banner19

banner13