Gerçek Hayat pazartesi bayide!

Gerçek Hayat Dergisi yayın günün cumadan pazartesiye aldı.

Gerçek Hayat pazartesi bayide!

11 yıldır yayın hayatına devam eden, birçok ismin kalem oynattığı, birçok yazısıyla gündem oluşturan severek takip ettiğimiz haftalık Gerçek Hayat dergisi Ocak ayından itibaren pazartesi günleri bayilerde yerini almaya başladı.

Dergi editörlerinden Merve Akbaş, bu değişikliğin kendilerinden kaynaklanmadığını, bunun dağıtım şirketiyle alakalı bir gelişme olduğunu söylüyor. Ama okuyucu bundan gayet memnun. “Pazartesi günleri geçmiş haftayı yorumlamak oldukça kolay. Eksik haber nerdeyse kalmıyor, tüm haftaya hâkim olabiliyoruz” diyen Akbaş, değişiklikle birlikte çok olumlu tepkilerin geldiğini vurguluyor.

Gerçek HayatDergi daha da güzelleşecek!

Dergide özellikle son zamanlarda güzel değişiklikler dikkat çekiyor. Sayfa tasarımı açısından da daha iyileşen Gerçek Hayat’ta bilindiği üzere Hayrettin Karaman, Hüsrev Hatemi, Ali Ayçil, Gökhan Özcan, Sibel Eraslan, Ümmühan Atak, Yusuf Armağan, Suavi Kemal Yazgıç, Nihat Nasır, Ahmet Zeki Gayberi, Osman Özbahçe, Reşat Petek, Atakan Yavuz ve Mavi Marmara gazilerimizden Adem Özköse gibi önemli isimler kalem oynatıyor.

Özellikle dergi içeriğinde önemli değişiklikler olacağını ve Gerçek Hayat’ın Müslümanların gündemini belirlemede daha aktif rol oynayacağını belirten Merve Akbaş’a ve tüm Gerçek Hayat ekibine başarılar, kolaylıklar…

 

Yavuz Selim Güneş bildirdi.

Yayın Tarihi: 27 Ocak 2011 Perşembe 09:23 Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2011, 15:42
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
kemal sürer
kemal sürer - 11 yıl Önce

hemen bi art niyet arayalım mı?
Gerçek Hayat'ın islamcıların elinden yavaş yavaş çıktığı iddia edinilebilir mi?
mesela buna delil olarak namaz kılmayan adamların dergiyi yürüttüğünü söylesek nasıl olur?

banner19

banner26