DünyaBizim iPhone'da!

Fikir ve kültür-sanat nabzınız Dunyabizim.com, iPhone uygulaması ile yeni bir pencere açıyor.

DünyaBizim iPhone'da!

 

Dünya Bizim iPhone uygulaması ile takipçilerine tam da bir kültür sanat portalından bekleneni; kendi öz kültürümüze ve değerlerimize ait, bu toprağın insanının bilmesi, beslenmesi ve yaşatması gerekenlerden sizleri haberdar etmeye çalışıyor. Size bir dünya sunuyor.

Merakınızı uyandırınDunyabizim iPhone uygulaması

Kendi kültür-sanat dünyamızın geniş yelpazesinde önemli adamlar'dan sinema'ya, etkinlik haberlerinden güzel mekanlar'a, kültür gündemindeki tartışmalardan röportajlara kadar, tamamı özgün haberleriyle mutlaka sizin de ilginizi çeken ve takip etmek istediğinizi DunyaBizim.com iPhone uygulamasında bulacaksınız.

Uzak durmayın, yakınlaşın

Kim, nerde, ne yapıyor? İşte bu soruların cevabını DunyaBizim.com iPhone uygulamasından öğrenebilir; öğrenmekle kalmaz, etkinlik takvimlerinden haberdar olabilir ve faaliyetleri yerindeymişcesine izleyebilirsiniz.

Güzel örnekleri yakından tanıyın

DunyaBizim.com iPhone uygulamasında toplumumuzda yer edinmiş kişilerle röportajları okuyabilir, onları anlatmak için özel yazılmış portre yazılarından arkadaşlarınızı haberdar edebilirsiniz.

Sizin için önemli olan bizim için de mühimdir

Bilinmeye değer bir faaliyet, eser yahut gözlerden uzak kalmış bir kişi mi var? Sizin için değerli olana biz de değer veririz. DunyaBizim.com’a Türkiye ve dünyanın dört bir yanından 700'e yakın kalem, sitemize özgün haberler iletiyor.

Bu geniş ailede siz de yer edinin

Yılda 1,5 milyon kişi, Türkiye'nin bütün entelektüelleri, nitelikli okurları DunyaBizim.com’u takip ediyor. Siz de buyurmaz mısınız?

Dünyabizim iPhone uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Osman Erken haber verdi

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2012, 16:45
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
nftasan
nftasan - 7 yıl Önce

Android sistemli telefonları da düşünürseniz memnun olacağız. Android sistemli telefonları kullanan kişilerin sayısı iphone kullananlardan fazla olmasına rağmen neden iphone için yapılır ilk yazılımlar anlayamıyorum.

emg
emg - 7 yıl Önce

android uyglamasu isteruk

Furkan KILIÇ
Furkan KILIÇ - 7 yıl Önce

Biz androidcileri toplasak ios culardan daha fazlayızdır ama niçin ilk önce onlara yaptınız? Bu dünyada hep böyle işler bu işler? Yok yok dünya bizim:) Androide de isteruz!

dila yavuz
dila yavuz - 7 yıl Önce

android icin de yapilsa ne guzel olur

banner19

banner13