Bu bayramlaşmada sürpriz çok!

Dunyabizim ve Cafcaf bayramlaşmaya okurlarını da davet ediyor. Bayramlaşmaya çok sürpriz isimler de katılacakmış..

Bu bayramlaşmada sürpriz çok!

TYB İstanbul ŞubesiBayram geldi. İstanbul'u günlerdir kaplayan sis dağıldı. Namazımızı kıldık, Allah yolunda kurbanlar kesilmeye başlandı. Bayramlaşma ziyaretleri başladı. Bayram ve bayramlaşmalar, birbirini çok zor gören “şehrin insanına” ilaç gibi geldi. Dunyabizim sivil toplum kuruluşlarının, dernek ve vakıfların nerede bayramlaşacağını sizler için araştırdı.

 

Cafcaf LogoCafcaf ve dünyabizim TYB İstanbul şubesinde

Bu bayram, Dunyabizim'in ikinci bayramı. Geçen bayram olduğu gibi bu bayram da TYB İstanbul şubesinde bayramlaşılacak. Cafcaf dergisi çizer ve okurları, dunyabizim ekibi ve sevenleri, Genç Müzik platformu, kimi değerli müzisyenlerimiz, Gana'dan sürpriz bir konuğumuz, son romanı ile çok konuşulan bir yazarımız, efsane bir köşe yazarımız ve daha kimler kimler pazartesi günü (bayramın son günü) saat 15.00'te bayramlaşacaklar. Saat 18:00'e kadar sürer herhalde bayramlaşma... 

 

Şehzadebaşı'na buyrun

İnsan ve Medeniyet Hareketi'nin bayramlaşması Pazar günü İkindi namazını müteakip Şehzadebaşı Camii'nde olacak. İnsan ve Medeniyet Hareketi herkesi bekliyormuş.

 

Dar'ul-Hikme yeni yerinde

Dar'ul-Hikme'nin bayramlaşması ise Pazartesi Akşamı 19:30'da başlayacak. Bildiğiniz üzere  geçtiğimiz günlerde Dar'ul-Hikme Fatih'te yeni bir yer açmıştı. Hem bayramlaşmak hem de yeni yerlerini görmek için gidebilirsiniz.

 

Siyasal kendi evinde

Siyasal Vakfı, 29 Kasım 2009-Pazar (Bayramın üçüncü günü), Saat: 14.00–17.00 arasında vakıf merkezinde olacak.

 

Ensar Kültür Merkezi

Ensar Kültür Merkezi bayramın 3.günü 17.00-19.00 arası kendi evlerine sizi konuk edecek ve bayramlaşacak.

 

Genç Gönüller

Genç Gönüller, bayramın üçüncü günü (pazar) saat 11.00'de dernek merkezinde bayramlaşacak.

 Önder

Önder'e bekleriz

ÖNDER, bayramın 3. günü ikindi namazında dernek merkezimizde bayramlaşacak.

İGEDER 3. gün

İGEDER İstanbul Eğitim Gönüllüleri Derneği bayramın 3. günü (pazar) saat 16:00'da dernek merkezinde bayramlaşmasını yapacak. Bilgi için: www.igeder.org.tr

 

Erzurum'da bayramlaşma Pazar 14:00'te!

Pazar günü saat 14-16 arası Üniversite kitabevinde Erzurum Müftüsü Yakup Arslan'ın katılacağı bayramlaşma-söyleşi şeklinde bir program olacak.

Gençlik Merkezi'nde pazar namaz sonrası!

Pazar, öğle namazını müteakip Gençlik Merkezi'nde de bayramlaşma varmış ama bu Gençlik Merkez'inin hangi Gençlik Merkezi olduğunu şimdilik bilemiyoruz! Oraya gitmek isterseniz inşallah bulursunuz! (Artık neredeyse!!!)

Kartal Anadolu İHL Pazartesi namaz sonrası!

Kartal Anadolu İHL Mezunları Mezunlar Derneğinde Üsküdar'da Pazartesi öğle namazı sonrası bayramlaşıyor. Akşam namazına kadar tüm Kartallıları bekliyorlar.

 

İHL Sözlük Türk Ocağı'nda

İHL Sözlük yazarları pazartesi günü saat 14.00'de Türk Ocağı'nda olacak. Aldığımız bilgiye göre Türk Ocağı'ndan TYB'ye geçerek dunyabizim ile bayramlaşacaklarmış.

 

Halil Yılmaz derledi, bayramınız mübarek olsun dedi.

 

Yayın Tarihi: 27 Kasım 2009 Cuma 17:51 Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2010, 08:22
banner25
YORUM EKLE

banner26