Akif Emre bu akşam TVNET'te!

TVNET'te Yeryüzü Notları'nda bu akşam Dünyabulteni haber sitesinin Genel Yayın Yönetmeni Akif Emre konuk.

Akif Emre bu akşam TVNET'te!

Nitelikli haber sitemiz Dünyabulteni'nin Genel Yayın Yönetmeni Akif Emre TVNET'te Yusuf Armağan'ın konuğu olacak.  

TV NetGenç nesil arasında İslamcılığın meselelerine sağır kalmayıp hassasiyetleri insanımıza taşıma noktasında yoğun bir emek sarf ettiği için ayrıca özel bir teşekkür borçlu olduğumuz Yusuf Armağan'ın TVNET'teki programında bu hafta “dünya sisteminin rol modeli olarak Bosna” konuşuluyor.

Dünyabulteni haber sitesi Genel Yayın Yönetmeni ve Yeni Şafak Gazetesi yazarı Akif Emre’nin katılacağı programda, “modern hukukun ve vicdanın laboratuarı olarak Bosna, tarihsel anlamıyla Bosna’nın Türkiye için anlamı, bölgedeki son siyasi ve stratejik gelişmeler açısından Bosna” gibi alanlara yönelik tespitlerin yapılacak. Ayrıca “Saraybosna neden önemlidir? Dünya sistemi açısında bölgenin anlamı nedir?” sorularının cevapları aranacak.

Bölgeyle kurulması gereken iletişim biçimi ve çeşitleri, kültür, medeniyet ve kimlik üzerinden sürdürülen savaşın anlamı ve Dayton anlaşmasından bugüne yaşanan sürecin geniş bir şekilde değerlendirileceği Yeryüzü Notları 11 Kasım Çarşamba 20:40’da TVNET’te!

Mustafa Celep haber verdi

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2009, 09:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
cemil sonsuz
cemil sonsuz - 9 yıl Önce

"Genç nesil arasında İslamcılığın meselelerine sağır kalmayıp hassasiyetleri insanımıza taşıma noktasında yoğun bir emek sarf ettiği için ayrıca özel bir teşekkür borçlu olduğumuz Yusuf Armağan"

banner19