Ahmet Kekeç kimlerle?

Cine 5 çok ilginç üç ismi bir araya getirdi. İşte o çok farklı format ve program.

Ahmet Kekeç kimlerle?

Cine5Şifreli dönemin sorunlu kanalı Cine5 uzun zamandır iyi işlere imza atıyor. TMSF’ye devredilen ve halen TMSF yönetiminde olan Cine5 yeni programlarla reyting yarışına dâhil olmuş durumda.

Cine5’te dün başlayan sıkı bir söyleşi programı da kanalın isabetli tercihlerinden birisi oldu, hiç şüphesiz.

Televizyonlarımıza seviyesi yüksek, nitelikli bir ‘muhabbet hoş sohbet’ programı geliyor.  Star gazetesinden Ahmet Kekeç, Yeni Şafak’tan Salih Tuna ve Taraf gazetesinden Rasim Ozan Kütahyalı bundan böyle her Pazar saat 23’te Memleket Meselesi adlı programda bir araya gelecek.

Ahmet KekeçSalih Tuna
Ahmet KekeçSalih Tuna
Rasim Ozan
Rasim Ozan

İlki geçtiğimiz Pazar günü yayınlandı. Memleket Meselesi, ilk programda Ertuğrul Özkök’ün genel yayın yönetmenliğinden ayrılması, Sezen Aksu’nun şarkıları, Cem Yılmaz son filmi Yahşi Batı ve Cem Yılmaz sineması, Cüneyt Ülsever’in yazıları gibi konuları ele aldı.

Keyifli bir sohbetin yapıldığı program, her hafta aynı saatte aynı yerde sizleri çay içmeye, keyifli bir sohbete dâhil olmaya davet ediyor.   

Programın tek olumsuz yönü yayın saati sanırım. Pazar günü 23’te yayınlanan ve gece 01 gibi bitiyor, demiştik. Ertesi gün, yani pazartesi günü, mesainin başladığı gün olduğunu unutmuşlar sanırım.

Bu güzel programın herkes tarafından izlenebilecek bir saate, mesela saat dokuza, alınması daha yerinde bir karar olacaktır.

 

Yılmaz Yılmaz tavsiye etti.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2010, 08:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Müstakil Şahsiyet
Müstakil Şahsiyet - 9 yıl Önce

Artık müslümanlar dahi hayatı yılbaşı eğlencesi düzeyinde anlayan yaşayan insanlar olma yolunda hudut tanımıyorlar. Kıvırtma konusunda dansözlere taş çıkartır bunlar. Bu üçlü en son yılbaşı partisi fotoğraflarında bir arada görünmüştü. Demek ki hayranları da çokmuş, ne diyelim!

Ebrar
Ebrar - 9 yıl Önce

Ya bu neyin tanıtımı, ibretlik vesikası olarak yeniden kurgulanmalı haber.... Abilerimizin arasına Helin Avşar da katılsın biz de oturup izleyelim...Bknz Habertürk'te Kütahyalı ve Avşar'ın röpüne selamlar

kenan ilbey
kenan ilbey - 9 yıl Önce

ahmet kekeç varsa izlemek lazım bu programı.bu arada aşağıda dansözlükten kıvırtmaktan bahseden yorumcu arkadaşların patolojik rahatsızlığını anlamak cidden zor.neyi nasıl biliyorsanız öyle yaşayın da niye insanların beğenmediğiniz ayıpladığınız yönlerini böyle ulu orta her yerde fâş ediyorsunuz?siz günah zabıtaları mısınız?siz mi temsil ediyorsunuz kıvırtmayan islamcıları?önünüzde ekran, elinizde klavye ne edep ne erkan salla babam salla! hangi "gıybet şebekesi"nde çalışıyorsunuz kuzum siz?

serdar
serdar - 9 yıl Önce

edeb edepsizlige korluk olmasa gerek...

Ebrar
Ebrar - 9 yıl Önce

Bu arada Helin ya da Selin farketmez, aslolan şeyin kimlerle aynı masaya oturduklarıdır 'ağabeylerimizin'. Sinan Çetin'in senaristliğinden Reha Muhtar'ın danışmanlığına oradan da Helin'in fotolarına selam çakan bir adamın tıynetsizliği ve kariyer düşkünlüğü gözardı edilip 'gıybet etmekle' suçlanmam çok manidar. Bizim kıvırtmamız düğün salonundadır agora da değil... Kekeç abinin de ideolojik kekelemesi, iddialarının uzağında bohem aydın mırıldanmaları da hoş değil...

Semih Saygın
Semih Saygın - 9 yıl Önce

Tebrik ederim. Konuyu Helin Avşar'a getirmeyi nasl başardık. Cidden şahane insanlarsınız...

ahmet caner
ahmet caner - 9 yıl Önce

ahmet kekeç'in ve salih tuna'nın duruşu belli, sağlam. rasim ozan biraz fevri çok çıkıyor sesi ama iki olgun ismin yanında. bence program güzel olacak.

banner19