Yeni Kitap: Homeopati Milenyumun Tedavi Sistemi

HOMEOPATİ Milenyumun Tedavi Sistemi, dünyaca ünlü homeopat George Vithoulkas’ın homeopatinin temellerini ve işleyişini örnekler üzerinden anlattığı harika bir kitap.

Yeni Kitap: Homeopati  Milenyumun Tedavi Sistemi

HOMEOPATİ Milenyumun Tedavi Sistemi, dünyaca ünlü homeopat George Vithoulkas’ın homeopatinin temellerini ve işleyişini örnekler üzerinden anlattığı harika bir kitap. Vithoulkas, bu kitabında homeopatinin yalnızca kişinin bütüncül sağlığını ele almakla kalmayıp konvansiyonel tıp tarafından tedavi edilemez olarak kabul edilen birçok kronik hastalığı da tedavi etmede ne kadar başarılı olduğunu gözler önüne seriyor.

Kitapta yer alan başlıklara şöyle bir baktığımızda; yaşam gücü, benzerler yasası, homeopatik remedilerin hazırlanması, hastalığa yatkınlık, dinamik ve sübtil düzlem, örnek vakalar, tedavinin yasaları, uygulama, konuyu derinlemesine anlamak için ele alınan beş remedi resmi ve ulusal sağlık politikaları için devrimci bir öneri konu başlıklarıyla bizi hemen yakalıyor.

“Homeopati nedir?”i merak edenler, kişiye özgü bu sistemin nasıl çalıştığını anlamak isteyenler, homeopatiye yeni başlayanlar ve homeopatlar için çok özel bir kaynak.

YORUM EKLE