İnsan ve Hayat bu dergide!

Çamlıca Yayın Grubu, bir dergiyi daha yayın hayatına kazandırdı..

İnsan ve Hayat bu dergide!

Çamlıca Yayınevi’nin yayınladığı tarih kitaplarını ve Yedikıta Dergisi’ni büyük bir ilgiyle takip ediyoruz.

İnsan ve Hayat, Sayı:1 Mart 2010
(+)

Bizi tarihteki hakikatlere doğru bir yolculuğa çıkartan Çamlıca Yayınevi şu ana kadar altmışa yakın kitap yayınladı. Tarih dergisi Yedikıta'yı da her ay düzenli olarak çıkarmaya devam ediyor.

Bu yayınlara Mart ayında bir dergi daha eklendi: İnsan ve Hayat Dergisi. ‘Aylık Eğitim ve Kültür Dergisi’ İnsan ve Hayat, ilk etapta Yedikıta'nın eki olarak yayına başlamıştı. İleride müstakil bir dergi olacağı haberini de almıştık. Bu hedef Mart ayında gerçekleşti ve bağımsız bir dergi olarak raflardaki yerini aldı.
 
İnsan'ı merkeze alıyor
 
'Kirlenen toplumsal hafızamızı temizleme misyonuyla' çıktığını ifade eden dergi, 'Hayatı ne olarak görüyoruz' sorusunun cevabını arıyor. İnsanı ve aileyi merkeze alan dergide aile, hayat, şehir, teknoloji ve kültür üzerine yazılar var. Hayatımızı işgal eden medyadan gençliğin ömrünü tüketen sınavlara, korkularımızdan sevinçlerimize kadar pek çok konu masaya yatırılıyor. 
 

İnsan ve Hayat, Sayı:2 Nisan 2010
(+)

İnsan ve Hayat, ailelere, özellikle hanımlara ve çocuklara hitap ediyor. Hanımlara ve annelere yönelik sayfalar derginin önemli bir yekûnunu oluşturuyor. Çocuklar için ise bulmacalar ve resim köşeleri dikkat çekiyor.
 
Derginin internet baskısı da var

Dergiye kitapevlerinden ulaşabileceğiniz gibi internet baskısını da ücretsiz olarak okuyabilirsiniz: http://www.insanvehayat.com/
 

 

 

Ahmet Tek 'hayırlı olsun' dedi 

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2010, 21:36
banner12
YORUM EKLE
YORUMLAR
MUSTAFA KILIÇELLİ
MUSTAFA KILIÇELLİ - 9 yıl Önce

YEDİKITA DERGİSİ GİBİ İLİM VE KÜLTÜR DÜNYAMIZA GÜZEL ŞEYLER KATAR İNŞAALLAH. YALNIZ DAĞITIM VE TANITIMDA BİR EKSİKLİK VAR GİBİ. DERGİYLE TANIŞAMADIK DAHA. İNŞAALLAH UZUN SOLUKLU BİR DERGİ OLUR.

ahmet büneyci
ahmet büneyci - 9 yıl Önce

değerli okuyucular, ben dergiyi aldım ve okudum. gerçekten çok güzel bir dergi. ancak haberde geçtiği gibi dağıtım henüz oluşturulmadı. zannedersem eylül ayına kadar bir deneme sürecinden geçecek. şu an dağıtım ve pazarlama alt yapısı yapılıyor. daha da profesyonel bir şekilde eylül ayında okuyucularla buluşacak galiba. bilginize...

fazıl
fazıl - 9 yıl Önce

dergi bazı kitapevlerinde var.
ağaç kitabevinden ulaşabilirsiniz ahmet bey.

haluk ayvacı
haluk ayvacı - 9 yıl Önce

çamlıca yayınlarını tebrik ediyorum. yeni dergi ve kitaplarını büyük bir heyecanla bekliyoruz.

cüneyt ceyhan
cüneyt ceyhan - 9 yıl Önce

ziyadeleşmeniz dilegiyle....
yayın evi ailenizi tebrik ederim ..

Serkan
Serkan - 8 yıl Önce

Dergiye abone olmak çok kolay.
www.insanvehayat.com adresinden kolayca abone olunuyor.

banner19