Davası olmayan adam değildir!

Ahmet Özcan'ın yayın yönetmenliğinde kurulan Yarın Yayınları yayın hayatına üç yeni kitapla resmen başladı.

Davası olmayan adam değildir!

“Söz'ün Davasına Sahip Çıkanlara” sloganıyla yayın hayatına başlayan Yarın Yayınları'nda15313 ekibin başında Ahmet Özcan var. Üç yeni kitapla yayın hayatına başlayan Yarın Yayınları'nın ilk kitabı, Ahmet Özcan imzalı Davası Olmayan Adam Değildir adlı kitap. Yayınevi, çeşitli meselelere değinilen bu kitabın, “Söz'ün Davasına Sahip Çıkanlara” sloganının ilk eseri olduğunu belirtiyor.

Enver Paşa başarısız bir kumandan mı?

Yayına hazırlanan diğer kitap ise Richard Euringer'e ait Serasker Enver Paşa adlı kitap. Birinci Dünya Savaşı'nda Alman ordusunda pilot olarak görev almış Euringer, 1942 senesinde kaleme alınan bu kitapta Enver Paşa hakkında bilinmeyenleri kaleme alınmış. Enver Paşa'nın başarısız bir kumandan mı, yoksa emperyalist ordulara kan kusturan inançlı bir subay mı olduğu sorularının tüm cevapları bu kitapta.

Bu kitap ses getirecek

Son olarak yayına hazırlanan kitap ise George Monah James'e ait Çalınmış Miras. Bu kitapta ise yazar, delil ve kaynaklarla Yunan Felsefesinin Mısır Felsefesinden çalındığı tezini savunmakta. Yayınevi tarafından bu kitabın çok ses getireceğine inanılmakta.

Adres: Fatma Sultan Mh. Kahhalbağı Sk. No: 31/A Topkapı/İstanbul

Tel : 0(212) 521 90 78

//www.yarinyayinlari.com/

YARINLOGO.PNG

Cengiz Yalçınkaya yeni yayınevine ‘hoşgeldiniz’ dedi

cngz91(at)gmail.com

Yayın Tarihi: 25 Mayıs 2010 Salı 08:16 Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2021, 14:58
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
serdar
serdar - 12 yıl Önce

yarın gayet "derin"di....

Ünsal
Ünsal - 12 yıl Önce

Uzun zamandır Ahmet Özcan kitap yayınlamamıştı. Bu kitapla yeniden okurunu selamlaması güzel bir gelişme. Okunmayı hak eden bir kalem Ahmet Özcan. Hayırlı olmasını diliyorum.

yunus eren
yunus eren - 12 yıl Önce

Ahmet Özcan'ı ve yazılarına hasret kaldık. Bu kitap adından da anlaşılacağı gibi davasına sahip çıkan adamlara şevk verir inşallah. Davasını bırakanları da safları sık tutmaya vesile kılar. Dava sadece söz ile olmuyor. İman-amel- ihlas üçlüsünün bir arada olması gerekiyor... Hoşgeldin Seyfettin abi...Yarın yayınları, yarınlara ışık tutacaktır inşallah...

Ahmet ŞAHAP
Ahmet ŞAHAP - 11 yıl Önce

Ahmet ÖZCAN KARDEŞİM YARIN YAYIN EVİNZE TÜM İŞLAM ALEMİNE.TÜRK MİLLETİNE VEDE İNSANLIĞIN GERÇEK KURTULUŞUNA IŞIK TUTACAK ESERLER VERMEYE DEVAM ETMEŞİ İÇİN CANABI ALLAH'DAN BAŞARILAR DİLERİM,

banner26