“Beklenen kitap nihayet çıktı!”

'Murat Menteş'in ilk romanı Dublörün Dilemması'nda olduğu gibi Korkma Ben Varım'da İletişim Yayınları tarafından yayınlandı.'

“Beklenen kitap nihayet çıktı!”

Murat MenteşYazdığı şiirlerle beynimizi dumura uğratan, kalbimizi asfaltta bir tank yürüyor gibi gümbürdeten, yuvarlak kalınca çerçeveli gözlükleriyle baktığında daha şık durduğunu düşündüğümüz, Dublörün Dilemması gibi manyak ve müthiş bir roman yazmış olan, şiir kitabının baskısını kendi yayınevinde bile bulamadığımız Cafcaf Mizah Dergisi’nin yazarlarından, çok sevgili ve çok yakışıklı Murat Menteş’in yeni kitabı “Korkma Ben Varım” nihayet yayınlandı.

Murat Menteş, Korkma Ben VarımMurat Menteş’in ilk romanı Dublörün Dilemması’nda olduğu gibi Korkma Ben Varım da İletişim Yayınları tarafından yayınlandı. Aylar öncesinden Murat Menteş okuyucuları tarafından beklenen kitabın bir an önce yayınlanması için bir takım kampanyalar başlatılmıştı. Facebook’ta grup kurmaya kadar giden bu duruma Murat Menteş Korkma Ben Varım’ı yayınlayarak son vermiş oldu.

Dublörün Dilemması’nın arka kapağında Hakan Albayrak, Nihat Genç ve Alper Canıgüz’ün kitapla ilgili değerlendirmeleri yer alıyordu. Korkma Ben Varım’ın arka kapağında ise Murat Uyurkulak’a ait ifadeler yer alıyor.

 Murat Menteş

Murat MenteşMurat Uyurkulak Ne Diyor?

Murat Uyurkulak Korkma Ben Varım’la ilgili şunları diyor:  “Öldürdüğüm insanlarla iyi arkadaş olacağımızı düşünmüşümdür hep.” Dublörün Dilemması’nın yazarından komik, hızlı, şoke edici bir roman daha. Korkma Ben Varım’ın her sayfası sürprizlerle dolu. Aşk, dostluk, intikam, yalnızlık ve şiddetin ustaca harmanlandığı roman olağanüstü bir enerji saçıyor! Bu kitap, karnaval sırasında baş gösteren bir bombardımana benziyor.

Dublörün Dilemması’yla bizi dehasal kurgusuna, müthiş üslubuna hayran bırakan Murat Menteş’in Korkma Ben Varım’la da okuyucusuna benzer bir keyfi bir kaç kat yaşatacağı aşikâr. Zira kitap 420 sayfa dostum, kulakların alıyor mu?! 420!

Kitaptan tadımlık bir bölüm: //www.dunyabizim.com/news_detail.php?id=731

Murat Menteş, Korkma Ben Varım.

Besim Bal haber verdi

Yayın Tarihi: 27 Ekim 2009 Salı 07:05 Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 18:10
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal Karcı
Kemal Karcı - 12 yıl Önce

Kitapta bir yer çizgi roman. Ve Ersin Karabulut'a çizdirmiş. Ek bilgi.

herkül
herkül - 12 yıl Önce

"Manyak ve müthiş bir roman.."Bu nasıl bir ifade ya...El-insaf...yazarları fetiş haline getirip dili böylesine katledenleri kınıyorum.

...
... - 12 yıl Önce

çok şükür sonunda çıktı..hımm...hemen almalıyım..

Canan Has
Canan Has - 12 yıl Önce

Bakalım Korkma Ben Varım'ı okumadan kötülemeye ilk kim başlayacak. Bakalım ne olacak.

hakan öztürk
hakan öztürk - 12 yıl Önce

kitapçılarda yok bu kitap. yayınlandı ile kitapçılara dağıtıldı farklı manalarda mı kullanılıyor acaba? biraz daha dikkat lütfen.

abidin dandini
abidin dandini - 12 yıl Önce

kitabın yayınlanmış olduğundan emin misiniz? zira idefixte ön sipariş tarihi kasımın 5i olarak görünmekte.

Selin Ceren Beyaz
Selin Ceren Beyaz - 12 yıl Önce

İletişim Yayınları'na uğra. Final Dağıtıma bak. O zaman görürsün yayınlandı mı yayınlanmadı mı?

Hasan
Hasan - 12 yıl Önce

Nasıl yani?
iletişim yayınlarına uğra dediğiniz yer cağaloğlu binbirdirek meydanındaki iletişimin yeri mi???
bi de , FİNAL DAĞITIM NE ?


banner26