Ayşegül Genç'in ilk kitabı

Ayşegül Genç'in ilk kitabı kısa bir süre sonra yayınlanacak. İşte ayrıntılar.

Ayşegül Genç'in ilk kitabı

Ayşegül GençOnu ilk önce cemaat.com yazıları ile tanıdık. Laf kalabalığına düşmeyen, duru bir anlatımla derdini anlatan yazıların altında imzasını gördük. “Şeytan Şimdi Oturum Açtı” diyerek müthiş bir sorgulama yapmamızı sağladı. “Evlenince Bir Çift Ayakkabı mı Olacağız” diye sorarak hepimizi düşündürdü. Daha sonra yazılarına Genç dergisinde rastladık. Yazdıklarına deneme adını verse de ben hep öykü yazdığını düşündüm. Kimden bahsettiğimi bir çoğunuz anladı ama anlayamayanlar için zikredelim: Ayşegül Genç'ten bahsediyoruz. Kendinden küçük olanların doğal olarak ablası olan fakat yaşıtlarının ve biraz büyüklerinin bile abla demekten imtina etmeyeceği bir isimden. Ayşegül  abladan.

Derdim bir Ayşegül Genç portresi yazmak değil. Ayşegül Genç güzellemesi yapacak da değilim. Sadece çok iyi bir haberi vermek için buradayım.

Ayşegül GençAyşegül Genç'in cemaat.com ve Genç dergisinde yazdığı yazılar nihayet kitaplaşacak. Kitap için “Metropol Bedevisi” ismi uygun görülmüş. Kitap, “Erkam Yayınları” tarafından çıkarılacak. Ayrıca bu vesile ile bir müjdeyi daha iletmek gerekiyor. Erkam Yayınları, Metropol Bedevisi ile beraber iki kitap daha yayınlayarak, “Genç Kitaplar Serisi” adı altında bir gençlik dizisi başlatacak.

Kitapların bir ay içinde yayınlanacağını duyduk. Bu bile bizleri mutlu etmeye yetti. Belki Erkam bu çağrımıza kulak verir ve bu bir aylık süreyi daha da kısaltır. Bekleyip görmekte fayda var.

Kitabın en "etkileyici" yazılarından birisi için:

//www.dunyabizim.com/news_detail.php?id=2165

Cesur Küçük bildirdi.

Yayın Tarihi: 31 Ekim 2009 Cumartesi 15:50 Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2009, 10:06
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
melekleri ürkütmeden
melekleri ürkütmeden - 11 yıl Önce

Duyunca tarifsiz bir sevinç oturdu içime..Güzel şeyler okuyacağız bence..Bekliyoruz inşaallah.

betül kardeş
betül kardeş - 11 yıl Önce

Ayşegül Genç'in kitabının çıkacak olmasına çok sevindim gerçekten bir okuyucusu olarak, Genç Dergideki yazılarını takibediyordum, dergiyi açınca ilk okuduğum yazar kendisi ve bir kitap çıkarsa da okusak diye dört gözle beklemekteydim. Hayırlı olur ve devamı da gelir inşaallah.

Zeynep Şahin
Zeynep Şahin - 11 yıl Önce

Tebrik ediyoruz. Kitabı büyük bir heyecanla bekliyoruz ve devamı da gelsin istiyoruz. :)

hüseyin karacalar
hüseyin karacalar - 11 yıl Önce

ayşegül genç bu kitabı çoktan haketti... denemede özgün bir uslupla yoluna devam ediyor... kendisiniden sıkı öykülerde bekliyoruz... hayırlı olsun efendim... rabbim utandırmasın...

Büşra Sarı
Büşra Sarı - 11 yıl Önce

Genç Dergisinde en beğendiğim yazarlar arasında Ayşegül Abla. Kitabının çıkması gerçekten sevindirici bri haber. Erkam Yayınlarından Geç kitaplar serisinin çıkması daha da sevindirici. :)

zeynep
zeynep - 11 yıl Önce

sevgili ayşegül genç i bende cemaat.com sitesindeki yazılarıyla tanıyorum.. kitabının çıkacak olması mutlu etti beni, Allah yolunu açık etsin...

büşra kurt
büşra kurt - 11 yıl Önce

allah hayırlı uğurlu mübarek etsin. ayşegül abladan tiz zamanda imzalı bitanecik kitap reca ediyorum.. :) onu seviyoruz

Hatice Rumeysa Sevimli
Hatice Rumeysa Sevimli - 11 yıl Önce

Şeytan Oturum Açtı daha güzel bir isim olabilirmiş.


banner26