Yusuf İslam Helal Fuar'ı için İstanbul'a geliyor

Yusuf İslam, Dünya Helal Zirvesi 2018 ve 6. İslam İşbirliği Teşkilatı Helal Fuarı etkinliklerine katılmak için İstanbul'a gelecek.

Yusuf İslam Helal Fuar'ı için İstanbul'a geliyor

Müslüman olmadan önce Cat Stevens adıyla bilinen efsanevi söz yazarı ve şarkıcı Yusuf İslam, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 29 Kasım 2018 tarihinde gerçekleşecek olan Dünya Helal Zirvesi açılış törenine katılmak üzere Türkiye’ye geliyor. Etkinliğe açılış konuşmacısı sıfatıyla katılacak olan dünyaca ünlü İngiliz-Müslüman müzisyen ve hayırsever Yusuf İslam, tüm insanların aynı derecede saygı gördüğü daha adil bir dünya için ortaya koyduğu çabayla tanınıyor. Yusuf İslam, İslamiyet’i kabul ettiği 70’li yıllardan bu yana sürdürdüğü muhteşem yolculuğunda edindiği dersleri, tüm inançlardan, düşüncelerden ve milletlerden birçok insanı etkileyen hikâyesini Dünya Helal Zirvesi katılımcıları ile paylaşacak.

Dünya Helal Zirvesini her yıl organize eden Discover Events’in Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Ete, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Yusuf İslam’ın katılımlarının etkinliği onurlandıracağını ifade etti.

İstanbul'da düzenlenecek olan Dünya Helal Zirvesi 29 Kasım'da başlayıp 2 Aralık'ta sona erecek.

Yayın Tarihi: 12 Kasım 2018 Pazartesi 14:00 Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 14:38
YORUM EKLE

banner19

banner36