Yeni yıldızlar aranıyor

Türkiye'nin güzide çocuk korolarından Minik Kalpler Korosu yeni yıldızlarını arıyor.

Yeni yıldızlar aranıyor

2003 yılında "Evimizde Cennet Var", 2007 yılında "Yoluna Güller Döksem" albümlerini ve ilk çocuk klipleri vcdsini çıkaran Türkiye’nin ilk çocuk ilahi grubu Minik Kalpler Korosuna; Peygamber Efendimizin hayatının şarkı ve şiirlerle anlatıldığı, 2011 yılı Kutlu Doğum Haftasında çıkarılması planlanan 3 cdlik serinin ilk albümünde yer almak üzere müzik, tiyatro ya da sunuculuk kabiliyeti olan, yurt içi-yurtdışı konserlere, tv programlarına katılabilecek 7-14 yaş arası kız ve erkek çocuklar aranmakta imiş.

Çalışmalar Büyük Hedefler Eğitimin Kavacık'taki merkezinde hafta sonları gerçekleştirilecek. Gruba seçilecek çocukların kişilik ve özgüven gelişimlerine katkıda bulunacak, yeteneklerini geliştirecek bir projeye  dâhil olma, değişik yerler gezip görme, ülkemizin önde gelen ilim adamları, sanatçıları, siyasetçileriyle bir arada olarak görgü ve bilgilerini artırma fırsatı bulacakları ifade ediliyor duyurularında. 
 
İrtibat için Minik Kalpler Korosunun internet sitesi www.minikkalplerkorosu.com’u ziyaret edebilir veya koronun yönetmeni Nevin Soysal Aydın’a 0216 413 18 31 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2011, 01:38
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13

banner26