Yeni kitap: Noktalar Arasında Kalan

“Yaşamınız sırasında yürüyüp giderken, bazı dönemler sizi öylesine derinden etkiler ki, sonlarına birer nokta koyup onları aştığınızı sanırsınız. Oysa aslında o noktaların arasında takılıp kalmışsınızdır” diyor ‘Noktalar Arasında Kalan’.

Yeni kitap: Noktalar Arasında Kalan

Bu ülkenin siyasi ve ekonomik gelişmelerinin etkisi altında; çalışan, seven ve kendisini gerçekleştirmeye çalışan ‘idealist’ bir gencin, Sinan’ın hikayesi.

Yazar Bülent Ersan romanında, Sinan’ın düşünsel ve duygusal hikayesini akıcı bir dilde anlatırken, Sinan’ın yaşadığı, herkese tanıdık gelecek “noktalar”ı rüya ve gerçek kurgusunda ele alıp, okuyucunun kendi noktalarını keyifli bir öykü içerisinde irdelemesini sağlıyor.

12 Eylül 1980 askeri darbesi ve 1988 dünya ekonomik krizi dönemlerinde yaşadıklarından esinlenen yazar Bülent Ersan, “noktalardan kurtulmak istediğinizde, kendi üzerinizde birçok ‘sancılı değişimi’ gerçekleştirmekten başka çareniz olmadığını göreceksiniz” diyor.

Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık tarafından yayınlanan “Noktalar Arasında Kalan”, yaşamınız sırasında verdiğiniz önemli kararlarınızı sorgulatırken, onların eninde sonunda sizi engellemeye, geri döndürmeye, o dönemleri tekrar yaşamaya zorlayacaklarını gösteriyor.

Künye:

Yazar: Bülent Ersan

Yayınevi: KDY Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık

Türü: Roman

Editör: Süveyda Duman

Kapak Tasarımı: Ali Demir

Yayın Tarihi: 14 Haziran 2021 Pazartesi 07:41
YORUM EKLE

banner19

banner36