Yeni kitap: Hüzünlü Kalem

Halk şairi Nihad Öztürk'ün yeni kitabı; Hüzünlü Kalem Gülnar Yayınları'ndan çıktı.

Yeni kitap: Hüzünlü Kalem

Kitap Adı                  : HÜZÜNLÜ KALEM

Yayınevi                    : Gülnar Yayınları

Yazar                          : Nihad ÖZTÜRK

Tür                             : Şiir

Tanıtım Bilgileri:

Değerli okurlarım, şiir yazma isteğim gençlik yıllarıma dayanıyor. Gençlik yılarımdan beri biriktirdiğim şiirleri sizlerle paylaşma heyecanı içerisindeyim. Umarım sizler de okuduğunuz bu şiirlerde kendinizden bir şeyler bulur ve zevkle okursunuz.

Şiirlerimde genellikle sevgi ve dini konular hâkimdir. Hem hayatımda hem de şiirlerimde sevgi ve saygıya daima önem vermişimdir. İnsan sevgisini, insan yüreğinin güzelliklerini hep anlattım ve anlatmaya da devam edeceğim. Sevgi ve saygının olmadığı hiçbir yerde güzelliklerin olmayacağı inancındayım. Şair Yunus Emre’nin dediği gibi “Gelin tanış olalım/İşin kolayın tutalım/Sevelim sevilelim/Dünya kimseye kalmaz. Şiirlerimi yazarken Allah aşkını daima ön planda tutmuşumdur. Bizi yaradana sonsuz şükürler olsun ki böyle bir kitap çıkarmayı ve siz değerli okurlarla paylaşmayı bana nasip etti.

Ayrıca şiirlerimde Karapınar’ımızın güzel değerlerini, bütün güzelliklerini yazmaya çalıştım. Bunları şiirlerimde anlatırken de yüreğim daima hüzünlüdür.

Uzun yıllardan beri yazdığım şiirleri “HÜZÜNLÜ KALEM” adlı şiir kitabımda sizler için birleştirdim. Bu kitabın hazırlanmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Değerli okurlarım, hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum...

YORUM EKLE