Yeni bir gazete mi geliyor?

Kulislerde yeni bir haber dolaşıyor. Acaba yeni bir gazete mi geliyor?

Yeni bir gazete mi geliyor?

 

Her yeni başlangıç bizleri heyecanlandırıyor. Yeni bir derginin, yeni bir gazetenin, kitabın veya kasetin okuyucuya ve dinleyiciye ulaşması uzun soluklu bir koşunun başlangıcı... Her bir yeni eser daha başka dergilerin gazetelerin kitapların da müjdecisi oluyor.

Şu sıralar kulislerde yeni bir gazetenin doğmakta olduğu konuşuluyor. Gerçek Hayat’ın mutfağındaki ekip bu günlerde hummalı bir şekilde günlük bir gazetenin çıkması için kolları sıvamış.

Gerçek Hayat’ın 30 Ekim 2000’de “Filistin’de Şafak Söküyor” manşetiyle başladığı yayın serencamı yeni bir boyut kazanacak gibi görünüyor. Geçen on bir yılın ardından kalitesinden taviz vermeyen yürüyüşüyle Gerçek Hayat tayfasının gazetecilikte de gündem oluşturacaklarına inanıyorum.

Acaba Gerçek Hayat’ın gazetesi doğum günü olan 30 Ekim’de mi çıkacak?

Ömer Faruk Pekuz kuşlardan duydu

Yayın Tarihi: 09 Ekim 2011 Pazar 14:10 Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2011, 14:10
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
malcolm
malcolm - 11 yıl Önce

kulislerde çıkış tarihi için 20 ekim deniliyordu. yazar akdrosu da belli olmuş: Abdurrahim Boynukalın, Adem Özköse, Ahmet Murat,Ali Adakoğlu, Ali Öztürk, Bülent Akyürek, Bülent Şahin Erdeğer, Cem Sonel, Demet Tezcan, Ebubekir Kurban, Ebubekir Sifil, Emel Topçu, Fatma Bostan, Hakan Albayrak, İbrahim Şamil, İsa Tatlıcan, Müfit Yüksel, Nevzat Çiçek, Nihat Nasır, Nurettin Yıldız, Samet Doğan, Selman Maltaş, Şebnem Güler Karacan,Taha Kılınç, Dr.Uğur Dündar, Yavuz Selim Kurt, Yıldız Ramazanoğlu.

banner19

banner26