Yeni Albüm: İbrahim Sadri "...Ve Sana"

Yıllardır şiir albümleri ve şiir programları ile gündemde olan İbrahim Sadri, yepyeni ve çok özel bir albüme imza atarak şiir dostları ile bir kez daha buluşuyor. İki yıl aradan sonra, üç şiirden oluşan ve tüm dijital platformlarda yerini alan bir albümle sevenlerine yeniden ‘merhaba’ diyor.

Yeni Albüm: İbrahim Sadri "...Ve Sana"

Ve Sana” isimli albümde, ünlü hikâyeci Mustafa Kutlu’nun “Vatan” isimli şiirsel metni ile değerli şair Yavuz Bülent Bakiler’in çok sevilen ve giriş kısmını kendisinin sesinden dinleyeceğimiz “Şaşırdım Kaldım İşte” şiirinin yanı sıra İbrahim Sadri’nin kendisine ait yeni şiiri “Siyah Bere” yer alıyor.

Nüvaz Müzik etiketiyle yayınlanan “…Ve Sana” albümünde yapımcı olarak Gültekin Alihocagil imzası yer alıyor. Şiirlerin müziklerini ve düzenlemelerini Fikret Hasani yaptı. “Siyah Bere” ve “Şaşırdım Kaldım İşte” şiirlerine çekilen kliplerin yönetmenliğini Harun Berdo üstlendi. “Vatan” eseri için yapılan video klip ise Turgut Söğüt tarafından hazırlandı.

Tüm dijital müzik platformlarında şiirseverlerle buluşan albümün “Vatan” ve “Şaşırdım Kaldım İşte” eserlerine çekilen klipleri başta YouTube olmak üzere önde gelen video platformlarındaki yerini aldı. ”Siyah Bere” eserine çekilen klip ise önümüzdeki günlerde yayınlanacak.

...Ve Sana” albümü, her zamanki gibi İbrahim Sadri’nin bilinen ve çok sevilen, kendine has şiir yorumları ile hüzün ve duygusallığı bir arada yaşatıyor.

Yayın Tarihi: 28 Kasım 2022 Pazartesi 12:00
YORUM EKLE

banner19

banner36