YediHilal’de “Omuz Omuza Sefer Vakti”

Her geçen gün önemli hizmetlerine yenilerini ekleyen YediHilal “Omuz Omuza Sefer Vakti” sloganıyla yürüyüşüne devam ediyor.

YediHilal’de “Omuz Omuza Sefer Vakti”

Dert ve dava sahibi insanlar tarafından 2012 yılında kurulan YediHilal “Omuz Omuza Sefer Vakti” sloganıyla yürüyüşüne bereketli ve anlamlı çalışmalar katmanın sevinciyle devam ediyor. YediHilal açıldığından bu yana gençliğe yönelik yaptığı önemli çalışmalarla gelecek günlerin daha da güzel olacağının işaretini veriyor bize.

Okuma projeleriyle, kütüphane açılışıyla, ezgi marş geceleri ve açtığı şubelerle yurdumuzun gür sesli gençlik teşkilatı olma yolunda emin adımlarla varlığını kalıcı kılmaya devam ediyor. Kültür sanat ve gençlik çalışmalarıyla sahada büyük bir boşluğu dolduran YediHilal, ülke geneli üniversite teşkilatlanmaları, lise ve ortaokula yönelik hazırladığı Türkiye’de ilk olan “Çağın Sancaktarı” müfredat çalışması ile ilklerin adresi olduğunu bariz bir şekilde göstermeye devam ediyor.

Bu sesle, coşkuyla hareket alanını genişleten YediHilal 22 Aralık 2018 tarihinde Bağlarbaşı Kültür merkezinde 3. Olağan Genel Kurulu’nu içeriği dolu bir programla gerçekleştiriyor olacak. Hazırlıkları hummalı bir şekilde devam eden genel kurulda kuruluşundan beri derneğin genel başkanlığını yapan Mustafa Enesoğlu görevini seçilen yeni başkana devredecek aldığımız bilgilere göre.

Şimdiye kadar ki genel kurul konseptleriyle dikkat çeken YediHilal bu sefer de içeriği zengin bir programla gönül dostlarını safları sıklaştırmaya davet ediyor. Yurtiçi ve yurtdışından birbirinden değerli konuşmacıların ve birçok sivil toplum kuruluşunun yöneticilerinin katılacağı programın coşkulu bir atmosferde gerçekleşmesi bekleniyor. Ayrıca izleyicilere program akışında Ömer Karaoğlu ve Grup Sancaktarın ezgi ve marşlarıyla renk katacağı müjdesini de vermiş olalım.

Yeni başkanın ufuk açıcı konuşmaları ve yeni yönetimin belirleneceği genel kurul iyi niyet ve dualarla son bulacak.

Yayın Tarihi: 13 Aralık 2018 Perşembe 14:00 Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 20:16
banner25
YORUM EKLE

banner26