Yedi Hilal'de 2. Yitik Cennet okuması!

Yedi Hilal Tasavvuf Okumaları Grubu Mustafa Nezihi Pesen rehberliğinde 21 Eylül’de Üstad Sezai Karakoç'un Yitik Cennet okumalarının 2.sini gerçekleştiriyor.

Yedi Hilal'de 2. Yitik Cennet okuması!

Yedi Hilal Tasavvuf Okumaları Grubu Mustafa Nezihi Pesen rehberliğinde Üstad Sezai Karakoç'un Yitik Cennet okumalarına başlıyor. Cuma günleri ikindi namazından sonra başlaması planlanan Yitik Cennet okumalarının ilki 14 Eylül’de bereketli bir şekilde yapıldı. 2.si 21 Eylül Cuma günü ikindi namazından sonra başlıyor. Üstadın Yitik Cennet isimli eserinin zengin bir şekilde tahlilinin yapılması ile başlayan okumalar Yedi Hilal'in Üsküdar Uncular Caddesindeki merkezinde yapılacak.

Genç beyler, beyefendiler için gerçekleştirilen bu çalışmayı yürüten Yedi Hilal Okuma gruplarının da ayrıca birçok zengin faaliyete bu dönem başlayacağı öğrenildi.
Yedi Hilal’in merkezi Üsküdar meydandaki Yeni Valide Camii’nin avlusuna bakıyor. Uncular caddesi no:12.

 

Fatma Ünal haber verdi

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2012, 13:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasin Ramazan
Yasin Ramazan - 7 yıl Önce

Dirilis okumalari icin 'Dirilis Neslinin Amentusu'nun gecilip Yitik Cennet'e gelinmis olmasi sevindirici. Allah sebat ve selamet versin. Duzenleyenlerden ricam, en azindan her bulusma sirasinda birinin kaliteli notlar alip, bunu da grup uyeleriyle veya daha genel kitleyle paylasmasidir.

banner19

banner13