Yayınevlerine bahar Mayıs fuarlarıyla geliyor

Mayıs ayı boyunca ülkenin 18 farklı noktasında düzenlenecek fuarlarda okurlar uzun bir aranın ardından sevdikleri yazarlarla buluşma imkanını yaşayacak.

Yayınevlerine bahar Mayıs fuarlarıyla geliyor

İki yıl boyunca tüm dünyada hayatı durma noktasına getiren, birçok sektörü olumsuz etkileyen Covid-19 pandemisinden kültür dünyası da büyük oranda payını aldı. Pandemi süresince düzenlenemeyen kitap fuarları okur yazar buluşmalarını erteledi, yayınevlerini olumsuz etkiledi. Bu yılın başından itibaren pandeminin etkilerinin azalmasıyla birlikte fuarlar okurlara kapılarını yeniden açarken yayınevleri için baharı Mayıs ayında düzenlenecek fuarlar yaşatacak.

Böylece Mayıs ayı boyunca ülkenin 18 farklı noktasında düzenlenecek fuarlarda okurlar uzun bir aranın ardından sevdikleri yazarlarla buluşma imkanını yaşayacak. Tüm bu fuar noktalarında stant açacak olan Timaş Yayın Grubu ise imza ve söyleşi düzenleyeceği 50 yazarıyla birlikte adeta çıkarma yapacak. Ömer Tuğrul İnançer, Nurullah Genç, Bahadır Yenişehirlioğlu, Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, Yasin Pişgin, Okay Tiryakioğlu, Özgür Balpınar, Prof. Dr. İlhami Yurdakul, Dursun Ali Yaz, Prof. Dr. Necmettin Alkan, Mehmet Yıldız ve Rana Demiriz yeni kitaplarını okurları için imzalayacak o isimlerden bazıları.

7 Mayıs’ta Alanya Çocuk Kitapları Fuarı’yla okurlara merhaba diyecek olan fuar maratonu şöyle:

7-15 Mayıs -Alanya Çocuk Kitapları Fuarı, Konya Seydişehir Kitap Fuarı, Tokat Kitap Fuarı

9-18 Mayıs -Sakarya Kitap Fuarı

13-22 Mayıs -Malatya, Erzurum, Niğde, Sancaktepe, Tekirdağ Kapaklı Kitap Fuarı

14-22 Mayıs - Kocaeli, Bağcılar, Merzifon, Yozgat Sorgun

20-28 Mayıs - Gaziantep ve Adıyaman Kitap Fuarı

21-25 Mayıs - Mardin Kitap Fuarı

Yayın Tarihi: 19 Mayıs 2022 Perşembe 12:00 Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2022, 16:24
YORUM EKLE

banner19

banner36