Yasak Bölge'ye davetlisiniz!

İnsan ve Medeniyet Hareketi (İMH) Sinema Grubunun bu yılki ilk etkinliği 29 Ekim 2011 Cumartesi günü Yasak Bölge 9 isimli filmin gösterimiyle başlıyor

Yasak Bölge'ye davetlisiniz!

İMH Sinema Grubu dördüncü yılına girdiği sinema faaliyetlerine İMH Sinema Grubu’nun kurucusu merhum Adnan Balcı’nın yokluğunda başlıyor. Dernek, internet sitesinden yaptığı açıklamada sinemaya yönelik faaliyetleri hakkında şu açıklamayı yapıyor: “Geçtiğimiz dört yıl boyunca, kendi medeniyet tasavvurumuzdaki sinema adına sözümüzü söylemek ve kaliteli bir sinema anlayışı oluşturmak adına verdiğimiz mücadelede önemli bir mesafe kat ettik. Seçtiğimiz filmler ve düzenlediğimiz söyleşilerle sinema adına cevaplanması gereken soruları cevaplamaya çalıştık.”

Film okumaları, film gösterimleri ve film söyleşileriyle Müslümanlara bu bağlamda yardımcı olmaya ve onların ufkunu genişletmeye çalışan İnsan ve Medeniyet Hareketi Sinema Grubu bu sezonun ilk etkinliğini 29 Ekim 2011 Cumartesi saat 19.00’da Otakçılar’daki binasında gerçekleştiriyor. Yasak Bölge 9 isimli film gösterilecek. Konu, bir uzay aracıyla dünyaya inen ve dünyalılarla iletişim kurmaya çalışan uzaylılarla insanlar. Film çıkışında metrobüse servis kaldırılacağını da belirtelim.

Adres: Nişanca Mah., Otakçılar Caddesi No:21/3 (Münzevi Camii yanı) Eyüp/İSTANBUL

 

Esad Eseoğlu haber verdi

Yayın Tarihi: 24 Ekim 2011 Pazartesi 00:18 Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2011, 12:35
banner25
YORUM EKLE

banner26