Viraneden doğan bahar

E-dergi okur musunuz? Neden okunmasın ki?! Viran ve Bahar edebiyat dergisinin internet sitesi hizmetinizde.

Viraneden doğan bahar

 
Viran ve Bahar Edebiyat dergimiz Ocak-Şubat 2011 sayısıyla beşinci sayısını çıkardı.
 

23461
Ali Yüksel

Peki, kimdir Viran ve Bahar?

Yeniden doğmakla eskiden kalmanın ortasında, ikisinden de neşvü nema bulan bir çizgide var olmuş bir edebiyat dergisi Viran ve Bahar. Geleneksel çizgiden sapmadan bilişim dünyasının imkanlarını kullanarak sizlere ulaşmaya çalışıyor.

2007’nin Haziran’ından beri yayın hayatında olan Viran ve Bahar, Ali Yüksel yönetiminde çıkıyor. www.viranvebahar.com adresinden ulaşabileceğiniz derginin blog sitesi haricinde dergi olarak 5. sayısını pdf formatında http://www.box.net/shared/xtuz0hqbka adresinden indirebilirsiniz.

Viran ve Bahar’ın 5. sayısında Ali Yüksel, H. Neşe Koçak, Ahmet Yılmaz Tuncer, Hasan Parlak, Abdulsemet Telimen, Kerim Akın, Orhan Kılıg, Kerim Akın, Hızır İrfan Önder, Mehmet Şar yazılarıyla destek vermiş.

Hem dergi hem blog

Viran ve Bahar’ın internet sitesine uğramakta fayda var. Hatta sık sık uğramakta fayda var. Özgün yazıların yanında (ç)alıntılar kısmında ruha şifa, derde derman güzel metinler de var. Sitede takipçiler de yorum ve yazılarla destek verebiliyor. Viran ve Bahar’ın sosyal paylaşım sitelerinde de yayımları bulunmakta, oradan da takip edilebilir.

 

Ömer Faruk Pekuz tavsiye etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2011, 16:04
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner26