Üstad kim var diye soruyor!

Bolu M.T.T.B Üstad Necip Fazıl’ın anlaşılması için 28 Aralık Çarşamba günü Abant İzzet Baysal Üniversitesinde bir program gerçekleştiriyor.

Üstad kim var diye soruyor!

Üstad kim var diye soruyor, geçmişte olduğu gibi yine M.T.T.B Gençliği ben varım dedi. Bolu M.T.T.B Üstad Necip Fazıl’ın anlaşılması için Abant İzzet Baysal üniversitesinde bir program gerçekleştiriyor. Bu çerçevede 28 Aralık Çarşamba günü, saat 12.00’de üstadın yakınındaki isimlerle bir araya gelecek olan Bolu gençliği, üstadı anlamak ve anlatmak için elinden geleni yapıyor. Üstadın dava ve aksiyon yönü, edebiyat yönü, son yılları ve şiirleri programda ele alınacak. Özellikle programda, üstadın bir kitabının ücretsiz dağıtılması, üstadı anlatmak için gösterilen özveriyi ortaya koymaktadır.

Program İçeriği:

1.Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker

2.Mustafa Yazgan (Dava ve Aksiyon )

3.Muhammed Emin Özkan (Üstadın Son 7 Yılı)

4.Serdar Tuncer (Üstad’ın Edebiyat Yönü ve Şiirleri)

Yer: Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mavi Salon

 

Osman Karaca haber verdi

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2011, 22:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuba Emisen
Tuba Emisen - 7 yıl Önce

Program çok hoş görünüyor. Biz talepte bulunsak bizim üniversitemizde de olabilir mi acaba ?

tuncay zahid
tuncay zahid - 7 yıl Önce

Bu kadar ismi bir araya getirmek, çok zor bir olay. siz gençler, gendi ünicersitelerinizde birlik olup, tek tek, isimlerle görüşüp yapabilirsiniz. herşeyden önce samimiyet gerektiren bir iş. Bu program Bolu Mttb Tarafından tertip edilmiştir. Bolu MTTB nin faaliyet alanı bolu sınırlardır. selam ve dua ile

banner19

banner13