Usta isimlerin yazıları Genç Podcast’te

10 farklı yazarın Genç Dergisi’nde kaleme aldıkları yazılar, Genç Podcast ekibi tarafından seslendirilerek kültür dünyamızda yerini aldı.

Usta isimlerin yazıları Genç Podcast’te

Genç Podcast Koordinatörü Ali Osman Ardıç, sesli kütüphane alanına tüm dünyada büyük bir rağbet olduğunu ve bu alanda yer alarak kültür dünyamıza katkıda bulunmak istediklerini ifade etti. 2020 Ekim ayından bu yana büyük bir çaba gösterdiklerini belirten Ardıç, 10’un üzerinde Genç Dergisi yazarını projeye dahil ettiklerini, yazar ve seslendiren kadrosunun sonraki günlerde daha da genişleyeceğini söyledi.

Ali Osman Ardıç, Genç Podcast’i dinlemek isteyenlerin UGED Youtube kanalı, SoundCloud, Spotify, Apple ve Google Podcast hesaplarından ulaşabileceklerini kaydetti.

GENÇ PODCAST KİMDİR?

Uluslararası Genç Derneği (UGED) bünyesinde faaliyet gösteren Genç Podcast, 2021 yılında kadrosunu genişletmeyi hedefliyor. 23 Ekim 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan Genç Podcast’te 10 farklı yazar ve 100’den fazla içerik bulunuyor. Yazarlar arasında; Taha Kılınç, Adem Ergül, M. Lütfi Arslan, Soner Duman, Adem Özköse, Süleyman Ragıp Yazıcılar, Abdullah Kibritçi, Hande Berra, Asım Gültekin ve Emre Topoğlu yer alıyor.

Yayın Tarihi: 31 Aralık 2020 Perşembe 18:16 Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 18:17
YORUM EKLE

banner19

banner36