Ücretsiz kitap ister misin?

İnsan Yayınları e-kitap uygulamasını hayata geçirdi. Dünyada giderek yaygınlaşan ve Türkiye'de oldukça rağbet gören e-kitap uygulaması yayınevinin internet adresi üzerinden yapılıyor.

Ücretsiz kitap ister misin?

İnsan Yayınları e-kitap uygulamasını hayata geçirdi. Dünyada giderek yaygınlaşan ve Türkiye’de oldukça rağbet gören e-kitap uygulaması yayınevinin internet adresi üzerinden yapılıyor.

Teknolojinin insan hayatına getirdiği bir yenilik olan e-kitap uygulamasında ilk adımını atan İnsan Yayınları Türk okurunun hizmetine sunduğu uygulamayı bir basın toplantısı ile tanıttı.

Ücretsiz oku ve indir

İnsan Yayınları, E-Kitap 26 yıldır bilgi ve hikmet esaslı nitelikli yayın çizgisiyle ülkemizin kültür, düşünce ve yayıncılık hayatında önemli bir yer edinen yayınevinden çıkan kitaplar, artık internet üzerinden okurlarının önüne açılıyor. 25 farklı dizide 500’den fazla kitap yayınlayan yayınevinin felsefeden edebiyata, tarihten psikolojiye, tasavvuftan modern düşünce eleştirilerine kadar çok geniş yelpazede çıkan kitapları e-kitap uygulaması ile okurlara sunulmaya başlıyor.

Dünyanın yeni kitap okuma alışkanlığı olan e-kitap uygulamasından yararlanarak İnsan Yayınları’ndan çıkan eserleri okumak isteyen okurların yapması gereken tek şey, yayınevinin web sayfasını ziyaret etmek.

 www.insanyayinlari.com.tr adresinden ‘ücretsiz e-kitap’ bölümünü tıklayan okurlar, buradaki kitapları okuyabiliyorlar; dilerlerse, istedikleri kitapları pdf formatında ücretsiz olarak da indirebiliyorlar. Oldukça ilgi gören uygulamadan her gün yüzlerce insan yararlanıyor. Uygulama ilk aşamada sekiz kitapla başladı. Ancak, önümüzdeki aylarda daha fazla sayıda kitap, okurların istifadesine sunulacak.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2010, 11:27
banner12
YORUM EKLE

banner19

banner13