Şeyh İkrime Sabri Türkiye'de!

'Mirasımız Tehlikede' Kudüs'ten önemli konuklarıyla Perşembe günü FKM'de...

Şeyh İkrime Sabri Türkiye'de!

Mirasımız Derneği tarafından bu sene ikincisi tertip edilecek “Mirasımız Tehlikede”  konferansı 7 Ekim 2010 Perşembe günü Fırat Kültür Merkezi’nde yapılacak. Kudüs’ten ve çeşitli ülkelerden katılımcıların da bulunacağı program ilk olarak 2009 yılında gerçekleştirildi. Kudüs bölgesinde bulunan ve bizlere ait olan mirasımızın hangi tehlikelerle karşı karşıya kaldığını tüm halkımıza anlatmayı amaç edinen programa Aksa Muhafızı Şeyh Raid Salah’ın yardımcısı Kemal Hatip ve Kudüs eski müftüsü ve Mescid-i Aksa imam hatibi Şeyh İkrime Sabri katılarak birer tebliğ sunacaklardır.

Mirasımız Derneği adına, Mirasımız Derneği yönetim kurulu başkanı Muhammed Demirci ile TGTV Başkanı avukat Necati Ceylan’da konuşma yapacaklar. Kudüs bölgesinde, yaptıkları farklı müzik tarzlarıyla tüm dünyada dillerden düşmeyen marşlara imza atan Grup İ’tisam da programa katılarak sevilen marşlarını seslendirecekler.

İrtibat&İletişim: 02125240101 - 05544918514

Mirasımız

Yayın Tarihi: 05 Ekim 2010 Salı 22:11 Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2010, 20:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emir İlkaydın
Emir İlkaydın - 12 yıl Önce

Kemal Hatip ile bir defa bir arada bulunma şansım oldu. çok kaliteli bir insan.
Kudüs ve Mescid-i Aksa için hayatını ortaya koyan ender şahsiyetlerden. Şeyh Raid Salah'ın yardımcısı ve omuzdaşı. mutlaka orada bulunmak gerekmektedir. en azından Kemal Hatibi tanımak için bile gidilir.

banner19

banner36