Sergül Vural'ın bir Sızı'sı vardı

Sergül Vural’ın yeni kitabı Sızı, Mola Kitap tarafından yayınlandı. Vural, yeni kitabı vesilesiyle 10 Mart Cumartesi günü okurlarıyla buluşuyor.

Sergül Vural'ın bir Sızı'sı vardı

Süveyda şairi olarak tanıdığımız Sergül VURAL, bu kez asil rûhunun enginlerinden, engin gönlünün derinliklerinden süzülüp gelen ve ilhamla buluşup akıl ve fikir imbiğinden geçtikten sonra, âdetâ gümüş tepsilerde, altın kadehlerle sunduğu bir duygu ve düşünce iksirini Sızı yazılarıyla bade niyetine okuyucuya sunuyor.

Mola Kitap tarafından basılan Sızı daha başlarken aşk adıyla, sizi karanlıktan aydınlığa, cimrilikten cömertliğe, yokluktan varlığa, renk cümbüşleri arasında özgürlüğün mavisine davet eder. Siz de bu davetin câzibesine kapılır gidersiniz. Sevdayı her yönüyle sağanak yağmurda kalmış bir insan gibi iliklerinizde duyar, “Gecenin yârin gözlerinde nasıl eridiğini” hissedersiniz âdeta. Bu sevgili öyle bir sevgilidir ki ne yerde ne gökte bulabilirsiniz emsâlini. O, güzeller güzeli, güçlüler güçlüsüdür ve gerçekten sevilmeye lâyık olandır. O, gerçek bir’dir, eşi ve ortağı olmayandır, mükemmeldir.

Sergül Vural 10 Mart Cumartesi günü okurlarıyla söyleşecek ve kitaplarını imzalayacak. Saat 14.00’te Betik Kitapevinde (Serasker Caddesi Kazasker Sok. Nu: 5 Kadıköy) başlayacak olan program 16.00’ya kadar devam edecek.

 

Üsame Varol haber verdi

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2012, 23:17
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13